• bir zümreye mal edilemeyecek kadar kullanımı alanı yaygın söz.
  • olumlu olun..iyidir moruk diyin..bi duraklasın..kendine gelsin..herşey yoluna girecektir..
  • "iyidir yarrağım senden ?" şeklinde cevap verilesi soru.
  • ankara h.ü konservatuvarı opera bölümü öğrencilerinden 5 kişinin yarattığı hitap biçimi.herkes birbirine genç der."genç yarın sinemaya gidelim mi?"gibi....suanda hepsi isgüç sahibiler,sanatçılar ama hala genç diye seslenirler birbirlerine.hatta diğer insanlara da bulaşmıştır bu durum.sendrom ya da küçük görmeyle hiç alakası yoktur
  • andaval tespit cumlesi.kendi ya$itlarina hitap icin kullanan godo$tur,caheldir.(cok samimi olunmadigi surece)
  • (bkz: kamer genc)
  • bu soruyu soran kişi sorduğu kişinin üstünde bir abilik, bir büyüklük, duruma göre karşısındakini bir küçük görme güdüsüne sahiptir. ortamda soruya maruz kalan şahısda taşşak oğlanlığının sınırında bulunmaktadır. vereceği en küçük bir yanlış cevap o saatten sonra toparlanamaz bir karizma kaybına neden olabilir. kaale almama yöntemi, başarılı sonuçlar doğurabilir fakat ters tepersede şöyle bir atakla karşılaşabilirsiniz "şşşt, kime diyorum lan ben it sıpası" artık yapacak şeylerin sayısı ikiye inmiştir. ya "pardon abi duymadım" diyip, hayatınız geri kalanında yürüyen oral sexs aleti olursunuz, yada yaradana sığınıp ağzına ortasına ekleştirmek suretiyle apayrı diyarlara yelken açarsınız.
  • genelde x generation'in kullandigi giris cumlesi.
  • "nabır gaaaaanç" şeklinde telaffuzu daha bi makbüldür.
hesabın var mı? giriş yap