• güç, denge ve hız bakımından avrupa standartlarında olup, ki bu özellikleriyle genç yaşta porto'ya gidebilmiştir; şut yeteneği ise bölgesel amatör ligi çapındadır, bu yönüyle de porto'dan gaziantep'e gelmiştir.
  • göztepe’nin ikinci forveti olmuş dombili.eksisozluk futbolcu menagerleri ile dolmuş taşmış sanırım.
  • tabutta rövaşata vol.ıı'nin sahibidir.link

ilk film için (bkz: recep gayık).
  • porto gibi büyük bir takımda 35 maç oynamıştır.
  • #80590010 çinden, avusturya'yadan serbest transferle gelen isimleri istanbul itelemesi sananlar var, diğer saydığı isimlerin alayı serbest transferden göztepe'ye gelmiş isimler, ağlak oç sucuk ekmekçilere dert olmuş.
  • lan sen nasıl bir şeysin. o nasıl gol öyle? şapkadan tavşan çıkardın. artık böyle oyna sana ihtiyacımız var bidoncuğum.
  • bugün gerçekten çok güzel bir gol attı. tam jeneriklik bir gol.
  • benim dikkatlerimi ilk olarak bu seneki emirates cup'da çeken marsilya doğumlu cezayirli futbolcu.

öncelikle çok güçlü, emirates'de pek varlık gösteremese de fiziki yapısı ve güçlü sol ayağı kendisini potansiyelli yapıyor.

görünümü itibariyle hemen benzema yakıştırmaları yapılsa da sezon içinde gösterdiği düşük performansla birlikte şu an için hala kariyerini nerelere ulaştıracağı muamma.
  • enfes bir golle gitti denilen maçı takımına geri kazandıran ayıcık. 6 aydır topa değmiyor, delleniyormuş oğlan *
  • bu sezon kiralik olarak erzurumspor formasiyla insanlarin sabrini test edecek olan bidon forvet.

bir an hic gitmeyecek sandim. yine de dadaslarin 1.2 milyon euro maas verebilecegini sanmiyorum. yarisi yine bize kacmistir kesin.
hesabın var mı? giriş yap