şükela:  tümü | bugün soru sor
 • anadolu üniversitesi'nin yeni rektörü.

  senato seçimlerinde hasan nüvit gerek'ten(294) sonra en çok oy alan ikinci adaydı. (221)

  http://www.tccb.gov.tr/…2/88096/rektor-atamasi.html
 • anadolu üniversitesine rektör olan bir diğer iibf hocası. rektörlerin iibf den çıkması geleneği bu seçimlerde de bozulmadı. o değil de görüşlerini falan merak ediyorum he.
 • beraber başladıkları yolda rektör yardımcılığından istifa edip davut aydın'a rakip olması ve davut aydın'ın resmi görev süresi dolmadan (1 ocak 2014 son tarih) rektörlüğe atanmış olması akıllara soru işareti yerleştirse de nasıl biri olduğunu görmek için beklemekten başka çaremiz olmayan, anadolu üniversitesi yeni rektörü.
 • anadolu üniversitesi'nin ocak
  2014'ten itibaren rektörü.
  1968'li genç bir profesor.bir yazara
  göre önceki dönemin rektörü davut
  aydın'ın sağ kolu ki zaten rektör
  yardımcısıydı.
  peki acaba bu iyi mi?naci gündoğan
  da migros'u kapattırıp a101 mi açardı
  acaba?
  benim ilk isteğim çarşı a 'yı
  canlandırması olacak, yakınlarda
  geçsin koltuğuna, gideceğim
  tanışmaya, para çok ama, eksik
  bayağı şey var hala.
  anadolu'nun rektörü sonuçta sadece
  bir rektör değil, ceo özellikleri taşıyan
  bir profesör olmalı.
 • mülkiye 1990 mezunu bir abimizdir. sedat laçiner ve mustafa aydın ile birlikte 3. mülkiyeli rektör olmuştur. naci gündoğan'ın özgeçmişi
 • üniversitenin kasasından tamı tamına 300 milyon lirayı türk dünyası kültür başkenti denilen ne idüğü belirsiz sözde organizasyona aktaracağını açıklayan rektör.

  üniversitedeki seçimlerde sandıktan çıkamamasına rağmen rektör olarak atanmanın diyetini ödüyor sanırım.

  üniversitesinin her tarafı dökülürken, edebiyat fakültesinde bir tane amfi yokken, hukuk fakültesi rezalet bir haldeyken, fakülte kantinleri pislikten ve kokudan geçilmiyorken, kütüphanenin tuvaletlerinde sıçanlar kol geziyorken, 5 kuruşluk çıktı için öğrenciye zorla 3 liralık kart satan bilgisayar labaratuvarları varken, kampüsün her tarafı öğrenci düşmanı işletmelerle donatılmışken, fazla masraf olmasın diye yemekhanede sadece tek öğün yemek verilirken, kütüphane skandal bir biçimde akşam 22.00'da kapatılırken vs vs vs neredeyse tamamı öğrencilerden toplanan paraları adı skandallarla anılan bir organizasyona gözünü kırpmadan aktarabiliyor.

  (bkz: eskişehir 2013 türk dünyası kültür başkenti/#39403426)

  (bkz: türk dünyası kültür başkenti/#32845130)

  (bkz: türk dünyası kültür başkenti/#39144576)

  önceki rektör, kendisinden istenen 500 milyon lirayı vermediği için yeniden rektör yapılmadı. (bkz: davut aydın/@#39403473)

  umarım verdiği bu skandal karardan dolayı yargılanacağı günler yakındır. hatta ve hatta bu yönde inceleme yapılması için cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunulması gerektiğini düşünüyorum. gerekli tüm incelemeler hukukçular tarafından yapılmalıdır. cebinde 1 lirası olmadan günü tek öğün yemekle geçirmeye çabalayan öğrencilerin hakkı sonuna kadar aranmalıdır.
 • üniversitede duvardaki ali ismail korkmaz siluetini sildirmiş rektör. bu da dursun bir kenarda.
 • günün anlam ve önemini belirten açıklamasıyla şaşırtmıştır: o turuncu içerik

  neden mi şaşırtmıştır?

  geçtiğimiz haftalarda bu günün duyurusunu yapmak için stand açan kadınlardan polis yüzünden yaralananlar olmuştur.dahası kadın cinayetlerini durduracağız platformu'nun ölen kadınları gösterdiği ayaklı standlarının da kaldırılması sanırım güvenlik şefleri aracılığıyla istenmiştir.

  (bkz: #56314268)
 • parlak akademik kariyeri sebebiyle, şimdiye kadar 10 entry i haketmiş rektör!
  demek ki aşırı bi süper kariyerden sonra rektör olunabiliyormuş?