• kişisel sayfasında kendini şöyle tanımlayan fenomen:

"bizim üst katta sağolsun gençler var. beni severler, ben de onları severim. bana eski bilgisayarlarını verdiler, üst kattan internet hattı çektirdiler, biz de dünyayla bütünleşmiş olduk. ama genelde ingilizce bu internet, buna karşıyım. türkçe olsa daha iyi."
  • bu kadar meşhur olması enteresan. bu işler öyle sabit yazılarla olmaz. bugün bir altıncı nesli bir üçüncü nesli olsun bunlar hep farklı tarzlarda yazarlar. bu da hepsinin iyi olduklarını gösterir. belki de göstermez. duruma göre. ssg'nin insafına kalmış. ssg'yi kutluyorum. bir laf vardır; her koyun kendi bacağından sarkıtılır ki arkadaşı yorulmasın. yorulursa ne olur? haksızlık olur. ssg'de herkesin kendinden sorumlu olmasını sağlayarak ilk adımı atmış. benzer adımları diğer sözlük yazarlarından da bekliyorum. önemli olan saygıdır. bugün bir saygı olsun, sevgi olsun bunlar ciddi kavramlardır. saygılar.
  • kalemi kuvvetli, verdiği tad çoğu zaman haberin önüne geçen, ekşi sözlük yazarlarından biri olduğundan şüphelendiğim zat.
  • amcamın oğlu. valla. utanmıyorum...
  • son yorumunu 13 temmuz 2007'de yapmış insan. hürriyetteki sayfasında yaptığı açıklamaya göre hürriyet artık yorumlarını yayınlamıyormuş.
  • herkesi kınayan hürriyet yorumcusu
  • twitter kahramanlarının babasıdır.twitter yokken o vardı uleyn.
  • spor haberlerine yaptığı yorumlarının, ki toplamda 20 tanedir, sekizinde "spor dostluk, barış ve kardeşliktir" yazan, büyük sportmen, duayen.
  • aşağıdaki sporcuların görev adamı olduğunu, nereye koysak oynayacaklarını ifade eden büyük yorumcu, taktisyen.

(bkz: gökhan zan)
    (bkz: roberto carlos)
    (bkz: mehmet yılmaz)
    (bkz: horace jenkins) (oha)
    (bkz: diego tristan)
    (bkz: nicolas anelka)
    (bkz: ersan ilyasova)
  • sürekli aynı tip espriler yapmasına ve aynı kalıpları kullanmasına rağmen her seferinde güldürebilen okur.

zira gözlemlediğim kadarıyla kendisi futbol ve basketbol haberleriyle ilgili yorumlarında bahsedilen her oyuncu için her seferinde "x görev adamıdır, nereye koysanız oynar" şeklinde veya ortada tepki gösterilmesi gereken bir şey varsa "x'i kınıyorum" tarzı cümleler kuruyor ve her yorumunu "saygılar" diyerek sonlandırıyor ancak nedense bu kendisi için klişeleşmiş kalıplarla bayması gerekirken beni her seferinde güldürmeyi başarıyor. noktalama işaretleri ve yazım kuralları konusundaki başarısı ise dikkat çekici. ayrıca yorumlarındaki seviyeyi sürekli koruyarak babacan ve halkın bağrından kopup gelmiş bir insan profili çiziyor.

haftalardır naci hiddet yorumlarını takip ederim, "yaptığı yorumlar arasından en iyisini seç" deseler sanırım şunu seçerdim:
    (bkz: #9868647)

kanımca bu yorumla olaya son noktayı koymuştur kendisi.
hesabın var mı? giriş yap