şükela:  tümü | bugün
  • ajax altyapısında oynayan 9 yaşındaki türk asıllı yetenek.
  • bu hafta şöyle bir gol atmıştır. geri pas vereyim derken rakibe korner kazandıran topçuların izlemesi gerekir. *
  • 10 sene sonra dünyada bi çok kişi tarafından tanınır olacak minik yetenek.
  • 10 yaşında, kaleci ile karşı karşıya kalınca topu aşırtması gerektiğini çözmüş. 30 yaşında bam güm vuran kazmaların kendisinden öğreneceği çok şey var. bu arada, terim ikna etmeye çalışacak ancak türk milli takımını seçmeyecek.
  • an itibariyle varlığından şu video ile haberdar olduğum wonderkid. eğitimine ajax'da devam ediyor oluşu bir muhammed demirci fiyaskosu yaşamayacağımız konusunda ümitlendirdi beni.

yalnız bu nasıl bir takım lan. 10 yaşındaki sıpalar büyük takım gibi oynuyor. tiplerse ayrı bir olay, kimisi zenci, kimisi uzun saçlarına bant takmış, kimisi bonus kafa, kimisi edgar davids style.. veletlerin hepsi şekil.
  • ulan harbiden sanki messi'nin cocukluk videosunu izliyormusum gibi oldum. allah baldirina, kaval kemigine ve de yan carpraz baglarina zeval vermesin, gelecegi cok parlak kucuk yetenek.

kendisi ile yapilan roportaj icin: genc yetenek

aslen konyali, kuru-fasulye pilav sever, galatasarayli ve de sevdigi filmler arasinda recep ivedik var.
  • maradona gibi bucur.
  • eleman yardırıyor. gelişimi aynı ivmede devam ederse dünya parlak bir yetenek kazanacak.
  • hollandalılar bırakmaz bu çocuğu. şimdiden peşine düşmek lazım diye düşünüyorum. emre mor'un daha iyi pas vereni, daha iyi bitirici olanı, daha iyi oyunu okuyanı. madem yetenek avlamak gibi bir iddianız var, bu çocuğu milli takıma kazandırın.
  • aslen ailesi konyalı fakat hollanda milli takımı için oynayan zaandam doğumlu yetenek.

14 yaşında ve futurecup’ta ajax (genç takım ) forması ile en çok gol atan oyuncu olmuştur.

mevkii olarak 10 numara’dır.