şükela:  tümü | bugün
 • 2000-2001 yılları arası avcılar belediye tiyatrosunda birlikte çalıştığım tiyatro oyuncusudur.
  istanbul film festivalinden sonra adana altın koza film festivalinde de uzak ihtimal isimli filmdeki rolüyle en iyi erkek oyuncu ödülü alarak göğsümü kabartan dostumdur.
 • uzak ihtimal de musayı var etmiş, bizi de derbeder etmiş olan adam. aldığı ödülleri sonuna kadar hak etmiş, yolu açık, başarısı daim olsun.
 • katolik rahibe adayı bir genç kadına platonik aşk duyan bir müezzini canlandırdığı uzak ihtimal filmindeki performansı ile son yılların "güzel" oyuncularından.

  çocuksu, yer yer saplantıya dönüşme ihtimali taşıyan, öte yandan da imkansız bir aşkın içine düşmüş bir erkeği büyük başarı ile resmetmiştir.
 • uzak ihtimal'de aşık müezzin musa karakterinde harikalar yaratan oyuncu. karakterle öyle özdeşleşmiş ki kendisini başka bir rolde görmeye içim elvermiyor, hep musa olarak kalmalı bu adam sanki. film boyunca yüzü ve mimikleri platonik aşkını ve çaresizliğini öyle güzel yansıtıyor ki bazı sahnelerde sadece bu adamın suratına bakmak bile gözlerimi doldurdu. yönetmeni de kutluyorum bu seçiminden ötürü. türk sineması yeni bir karakter oyuncusu kazandı, hepimize hayırlı olsun.
 • bu kalp seni unutur mu dizisinde diyarbakır cezaevinde görevli komutanı oynayan sakin aktör.
 • uzak ihtimal den sonra bu kalp seni unutur mu dizisinde diyarbakır cezaevi komutanı olarak karsımıza cıkmıs oyuncudur.
 • söyleşilerinin birinde söylediği kötü adamı oynamak istiyorum isteği bir dizi vasıtasıyla gerçekleşmektedir. diziyi izlemediğim için bilemeyeceğim ama eğer diyarbakır cezaevi komutanı esat oktay yıldıran'ı oynuyorsa dizide kendisinden daha kötü adam tarihte zor bulunur.

  son söz olarak yetenekli adam vesselam.
 • bu adamı uzak ihtimal'deki müezzin karakterinden sonra bu kalp seni unutur mu'da diyarbakır cezaevi komutanı olarak görünce nasıl üzüldüm anlatamam. ben başka rolde oynamasın diye imkansız temennilerde bulunurken adam olabilecek en kötü adamı canlandırmasın mı!? sırf bu adam oynuyor diye o karaktere sempati duymaktan korkuyorum.
 • yakın zamanda kosmos'ta da küçük bir rolle karşımıza çıkacak olan karakter oyuncusu. kendisini bu piyasanın hırsından, acımasızlığından ve arsızlığından koruyup tertemiz ve masum kalabilmiş biri aynı zamanda. sizinle oyunculuk heyecanını paylaştığında böyle insanlar da varmış dedirtip umutlandırıyor gerçekten. yolu çok, daha da çok açık olsun...
 • iki sene önce bana prova esnasında "senin burda ne işin var konservatuara gitsene" uyarısını dikkate almayıp iktisat eğitmine davam ederken saygıyla önünde eğildiğim öngörülü bir insandır kendisi

  edit bilmem kac yil sonra amerikada tayt falan satiyo acaba bende gidip sorsam mi “-abi ne isin var taytla maytla gidip tiyatro yapsana semaverde “ diye
365 entry daha
hesabın var mı? giriş yap