şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 1 kasım 2015 seçimlerinde hdp van milletvekili adayıdır.
 • ...

  şimdi bu zat tutuklanca bunun hakkında işlem yapan adamlar faşist ırkçı falan olacak. akp düşmanlığı maskesi takıp devlet düşmanlığı yapan itlerden bu da. yıllarca çocuk kadın yaşlı sivil demeden öldüren örgütü açıkça savunuyor.

  terör övücüsü. savcılar göreve
 • vatan haini aşağılık hamam böceğidir.
 • ironik bir şekilde sabah bunu görmeden önce şu videoyu izledim :)

  bu arada profilini kapatmış dolayısıyla tweetleri göremezsiniz, belki kaldırmış dahi olabilir. bir tek arkadaşım ile paylaştığım için ben görebiliyorum. çok da önemli değil gerçi, pkk güzellemesi yapıyor kısaca.
 • o kadar pkk aşığıysa, götü yiyorsa elinde keleşle türk askerinin karşısına çıksın da cehennemin dibini boylasın.

  bu mahluk geberdiği zaman türkiye cumhuriyeti'nin kutsal toprağına defnedilmesin. misak-ı milli toprağımız türkmeneli'nde türkmen şehri olup kürt işgaline uğrayan erbilimizi de kirletmesin. kime uşaklık yapıyorsa onun toprağına postalasınlar bu haini.
 • açık açık pkk'yı savunan bir vatansız. hayır daha ne yapmaları lazım ki bunları içeri alsinlar? soran olursa barış istiyorlar ama hainler. pkk lı terörist.
 • hdp’de demirtaş nasıl saf dışı bırakıldı, neden hapiste unutulduğunun ve sahip çıkılmadığının en güzel örneği bu tiplerin parti içinde olmaları gösteriyor. bu tipler hep birilerinin sıkıştığı anda can simidi olma görevi güdüyorlar.

  ayrıca legal siyaset yapmaya çalışırken terör örgütü üzerinden şantaj yapacaksan bsg dağda övdüğün insanlara katıl. katlettiğin halkın vergisiyle maaş almak tatlı geliyor tabii.
 • akp'nin oy oranını arttırmak ve muhalefet bloğuna zarar vermek için ne gerekiyorsa eksiksiz söylemiş vekil. sanki birileri bunlara kağıda yazılı metin veriyor bunlar da okuyor. bir de içeriye kemalizm eleştirisi sıkıştırmış tam olmuş. muhalefetin birleşememesi için bu da. bunu gören chp'li nasıl hdp ile yakınlaşacak? bütün hdp'liler böyle değil ama hdp içindeki bir klik tam anlamıyla ülkenin akıl sağlığını bilerek bozuyor ve bilerek akp'yi güçlendiriyor. burada kesinlikle kasıt var. pkk dediğin şey zaten bugün akp'nin varlığını sağlayan şey. 7 haziran sonrası pkk diye bir şey olmasa akp bitmişti. hendek mendek derken ölüyü dirilttiler ve mhp'ye akp'ye yanaşma için sebep verdiler. hdp'li 70 vekil varsa 3-5 tanesini kontrol etse akp yeter. istediğini alır. bunun yazdığı bu yazı yüzünden tüm hdp'liler yine zan altına girecek. hdp bunları partiden şutlamadığı sürece de belini doğrultamaz şutlasa bu sefer de hdp'ye oy veren pkk sempatizanı türkiye nüfusuna oranla 3%'lük kesim oyunu çekecek bunlar artık satılmış oldu teslim oldu diyecek ve yine baraj altı kalacaklar. her şekilde lose-lose.