şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'de üretilmiş ilk topikal kinolondur kendisi. asıl kullanım alanı akne tedavisi olmakla birlikte deri enfeksiyonlarında da gerektiğinde kullanılması uygundur.

ancak doktora danışmadan kullanmamalı; benden uyarması.
  • deri altında hapsolmuş, uç bile vermemiş akneleri ortaya çıkarma konusunda başarılı olduğunu düşündüğüm merhem.
  • sivex felaketinden sonra cildime iyi gelen krem ,ama biraz yağlı bir yapısı var emilmiyor gibi hissettiriyor
  • nadifloksasin iceren kinolon grubu dna giraz inhibitoru kremdir. akne tedavisinde kullanilir. kinolonlar fotosensitivite yani isiga karsi hassasiyet yapabilir. bu nedenle kullandiktan sonra gunes isigi maruziyeti onerilmez.
  • içi iltihap dolu kabarcıklar ve pembe-kırmızı kabarcıklarla belirgin sivilcelerin (akne vulgaris) tedavisinde kullanılan bir ilaçtır.
  • bir anda ergenlik sivilceleriyle dolduğum şu anlamsiz dönemde sivilcelerime merhem olmasini umduğum ilaç .
  • kullanmaya başlayalı bir hafta olan akne kremi. yalnız, olan sivilceleri geçirmek bir yana nerdeyse üç kat arttırdı, baya moralim bozuk umarım düzeltebilir bu karmaşayı.
  • daha önce yazan olmuş ama tekrardan zarar gelmez güneş kremi ile kullanın leke yapmasın
  • doktor bana bunu aşırı terleme icin verdi,o kadar araştırdım her yerde akne ilacı diye geçiyor hayırlısı artık...
  • sadece sivilcelerin üzerine sürerdim. hatta elimle bile dokunmam. baloncuk gibi bembeyaz sürer kaçarım. tek tek. bunu doktorum önermişti.

mevcut sivilcenin evrimini hızlandırdığını düşünüyorum. kabarcığı iz bırakmadan birkaç saat sonra patlatıyor. bu fonksiyonu başka merhemde görmedim. ama onu yüzünde sağa sola bulaştırmadan taşıması çok zahmetli. hatta iğrenç.