şükela:  tümü | bugün
  • şu tweet serisinde görülebilecek fantastik olay.

adam fotoğraflarını bile çekmiş ve alttaki yorumlara bakılınca böyle bir durumdan sadece erkeklerin değil kadınların da şikayetçi olduğu görülüyor ama bu konuda hukukun işlememesine avukatlar dahil herkes alışmış adamın attığı tweetlere göre.

edit: orjinal tweet kaldırılmış ama tweeti atan kişinin olayla ilgili şu paylaşımı yeterli olayı anlamak için.
  • kadın erkek fark etmez
    bunu yapan tam o..çocuğudur
  • bu tuhaflıklar ülkesinde evlenirken 500 kere düşünmeniz gerektiğini gözünüze sokan bir başka rezalettir.
    adam zaten nafaka ödüyormuş, kadın birde arttırılmasını talep etmiş, nişanlıymış ve maddi yetersizlikten 4 senedir evlenemiyormuş vah vah!
    buyrun burdan
    nasıl delirdim
    çüşşş
  • (bkz: alagavat)
    kadının eski kocasının parasını alıp kadınla ilişki yaşamak...
    komutan çıkıp dese ki haftada 1 gece ziyaret(!) edersem nafakayı 2 katına çıkaracağım eminim kabul ederler.
  • şu anki yasalar aleni olarak kadın cinayetlerini artırıyor. bu duruma acil bir çözüm bulunmalı.
  • bu haksızlık karşısında da kimse kılını kıpırdatmıyor. adalet sadece bir isim ülkede.

insanlar evlenir boşanır yeni ilişkiler kurar eyvallah. ama nişanlı (gercekten nişanlı mi o da belli değil amk) olduğun kadının nafaka davasına gelmekte ne bileyim ağır ılıklık. erkeğim diye bir de ortalıkta dolaşmak utanmadan sıkılmadan ne bileyim. ne söylesem gg olur.
  • (bkz: yok anasının amı)

ne biçim ülke oldu lan burası.
  • tehdit unsuru var bence bu olayda.

benle evlenirsen böyle sikertirim diyor olabilir bu çakal kadın.

4 senedir nişanlı olduklarını söylemek için getirmiş yanında. nereden bileceğiz bu kadının eski kocasını bu elemanla aldatmadığını?

inşallah nafaka artmaz içinde patlar o kadının.
  • evlenemiyorlar diye nafaka arttirimi istemişler doğru mu okudum? bu insanlar daha ne kadar aç gözlü olup kendilerini rezil edebilir.
  • bu kadar piskinini gormedim. adam evlenmis hayatini kurmus. 2 kisisiniz gidin calisin asgari kazansaniz ayda 3200 lira yapar gecinir gidersiniz. utanmadan mahkemeye nisanlisiyla gidip nafaka artirimi istemek orospulara hakarettir. boyle kan emici kadinlari gordukce soguyorum.
    ben 2 ay evli kalip bosandim cok sukur karsi taraf nafaka istemedi yirttik.

edit: cok soran oldu, evlilik 1 yili doldurmadan bosamiyorlar arkadaslar ben 2017 haziranda dava actim 2018 haziranda bosandim. iki taraf istese dahi bosamiyorlar. siz siz olun benim gibi olursaniz 1 sene dolmasini bekleyip dava acin 3dakikada bitiyor. obur turlu mahkemeye gider gelir yipranirsiniz. herkes icin hayirlisi olsun.