şükela:  tümü | bugün
 • haberi bilmem gerçek mi ama böyle bir olgu var, pozitif kadın ayrımcılığı adı altında kadın mağduriyeti üzerinden, erkek üzerinde bir baskı oluşturulmuş durumda.

  boşanınca kadın mağdur oluyor tek argüman bu, boşanmak anlaşmalı değilse ki genelde boşanmak istemeyen kadın olduğundan, erkek bunu talep etmiş durumuna sokuluyor.

  anlaşamayan çiftlerdem erkek boşanmak istediğinde kadın olanca hıncı ile her imkanı sonuna kadar kullanmak istiyor bununda mağduriyetler üzerinden yapıyor.

  bu demek oluyor ki, anlaşmak için beni taşıyacaksın, beni çekeceksin ömrün boyunca ya da nafaka dahil her türlü kanuni hak adı altında hayatını s.ker atarım senin.

  kaç tane kadın var ki, peki anlaşamıyoruz anlaşmalı boşanalım herkes yoluna gitsin, varsa çocuklar etkilenmeden arkadaş olarak iki birey olarak yolunuza devam edelim diyebilen.
 • kadinlarin ugramadigi basliklar diye ufurmeyin. gayet ugruyoruz ama bu konuda yaz yaz boku cikti artik. yukarda haberin son derece uyduruk oldugunu belirten avukat arkadaslarin iletilerini bir daha gozden gecirin. turkiye'de varolan bosanma davalarini bir okuyun ondan sonra burdan nemalanin. ınsanlar eksi sozlukten, sizin cevrenizden ibaret degil. turkiye'de kadin erkek calisma oranlari esitlenmeden, kadinin sosyal haklari statusu reforma ugramadan pozitif ayrimciligin bitmesini beklemeyin. cunku 2000 adami kurtaracagiz diye milyonlarca kadini atese atarsiniz.
  sanki turkiye ızlanda oldu da biz suresiz nafaka istiyoruz, hey allahim