şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 2015 yılında kurulmuş alman naga şirketinin bitcoin esintisi yeni kripto parası.

daha önce etherium ya da litecoinde olduğu gibi şu anda erişilebilir.
    1 ngc = 1 $ şu anda.
    presale döneminde ve alanlara %30 bonus veriyor.
    main sale dönemi sona erdi ve artık hitbtc üzerinden satışa sunuluyor. 22 aralık !

facebook sayfası
  • https://www.nagaico.com/?refcode=9ga0dp

ile aldığınızda bana da 5% vereceğini idda eden yeni cripto currency, credit card payment şu an için hata veriyor alabilen varsa yeşillendirsin lütfen.

edit: garanti sanalcard ile alabildim, işbankası hata veriyor nedense.
  • 30m hedefi aşılmış yeni coin, şu an counter:30,204,887ngc sold,

bu arada ben 30 da duracağı hissine kapılmıştım nedense ama hard cap'e kadar ne satılabilirse sanırım.

goal: 30m, hardcap: 220m ngc
  • son 10 günlük takibim sırasında gördüğüm kadarı ile 28m ile 30m arasını çok hızlı atladı. bu da aniden yüklenen bir hızlı alışa delalet olabilir diye düşünüyorum.

almayı düşünen arkadaşlar olursa diye şuraya referanslı bir de url bırakıyorum. neye yarar bu referanslı url ?
    görüldüğü üzere sizin için bir anlamı yok. ne zarar edersiniz ne de kar. benim için ise siz ne alırsanız onun %5'i kadar da bana vermesi gibi bir faydası var.

https://www.nagaico.com/?refcode=2ptdjr
  • alacaklara uyarı olsun diye bir makale yayınlanmış buradan . açıkçası coin şirketinin belize de olması ve şirketin olan coinlerin %45 ine sahip olması çok şüpheli. ilk günlerde dakikalık al satlar ile bi miktar para kazanılabilir fakat sbtc gibi bir duruma düşmesi çok olası yine de izlemeye alınıp artışa geçtiği zaman trene atlayıp, düşmeden önce akıllı bir şekilde çıkmak mantıklı olabilir. ytd.
  • naga şirketi tarafından yaratılan coin.

bir üstteki entryde linki verilen makaleye göre bu naga şirketi alman. ıki büyük şirket tarafından finanse edilip destekleniyor. tanınmış özel alman bankalarından hauck and aufhäuser ve çin menşeili fosun. zaten bu fosun diğer alman bankasını da satın almış. yani önümüzde tek muhattap kalıyor, fosun.

bu fosun denen çekik gözlü firmanın kurucusu da geçriğimiz günlerde bir ara kaybolmuş, kendisinden haber alinamamis falan, sonra yine ortaya cikmiş. biraz şaibeli bi abimizmiş.

naga firması olarak wallet ve coin piyasasına açılalım demişler. ama bunu almanya üzerinden değil de offshore ve tax-free cenneti sayılan belize üzerinden yapıyorlar. yani yarın bir gün "tataa nasıl kaybettik ama tavşanı" deseler alman yasal yaptırımlarına maruz kalmamak istiyorlar. zaten ico bitiminde de coinlerin %45ini elimizde tutacağız demişler.

özetle durum bu. kredi kartı cvc'nizi falan 3d secure olmadan vermeyin.

kime ne için ödeme yaptığınıza da dikkat edin.
  • ön satışta en yüksek talebe ulaşan ico. yani işlem görmeye başlamadan en çok satış yapan yeni kripto para birimi.

bu akşam itibariyle *satışı tamamlanarak, haftaya hitbtc'de işlem görmeye başlayacak. an itibariyle 37 milyon $ satışla açılıştaki 30 milyon $ hedefini aşıp; 40'a doğru yol alıyor.

diğerlerinde yaptığımız gibi kafamızı taşlara vurmamak için abartmadan bir miktar alıp kenara atmakta fayda var diye düşünüyorum*. kredi kartıyla alınması da (garanti bankası sanal kart ile de alınabiliyor) avantaj.

üye olmak için referanslı link
  • %5 şeysi için
    teşekkürler efenim.

edit: enpara'nın encard banka kartı ile alınabiliyor (visa debit)
    not: 50 naga coin ilk kripto param oldu umarım göte girmez.
    edit2: siteden direk kartınızla alınabiliyor görünüyor (ben aldım) direk bitcoinleriniz le falan da alabilirsiniz sanırsam. alınabildiğine canlı şahit olduğum garanti bankası kartı ile enpara encard. en az 15 dolar yani 15 naga alınabiliyor. sonra cüdanınızın adresini veriyorsunuz haftaya göndercez verdiğiniz adrese diyorlar bakalım kısmet.
    ben konudan çok anlamıyorum anlayan arkadaşlarım al dedi diye aldım. bi uzmanlığım yok.
  • ortalığın ammuha koyacaklar gibi duruyor. site trafiği çok yoğun. açılırsa bi 50 dolar da ben ateşleyeceğim.
  • hitbtc

üzerinden ngc'lerin yarın trade'e açılacağı duyurulmuş coin.