2756 entry daha
  • yamandığın iktidar gücü olmasa hic bir şey olamadığıni biliyorsun dimi nage, sen ve kocan.

yoksa ortaya çıkın diyecek yüz yok sende. abilerin seni bir yere kadar korur.

tarihe geçiyorsun burda!
  • eceli gelen diğer gazeteciler gibi ekşi sözlüğe saldırmış şahıs. gündeme gelebilmek için böyle davrandıklarını düşünüyorum.

baktığımızda solda yüz küsür entry girilmiş hakkında acaba ne oldu diye açıyoruz. hafızamızda gereksiz yer işgal ediyor, ilgimizi ve dikkatimizi gereksiz yere üzerine çekiyor. hatta bunu yazarak bir entry de ben eklemiş oldum ve ekmeğine yağ sürdüm.
  • midesi rasimi kaldıracak kadar,geniştir..
  • ekşi sözlüğe malzeme olacak biri bile değil benim gözümde
  • bugün kendisi hakkında üzerinde herkesin hemfikir olduğu bi kaç şey yazdım. içinde kesinlikle hakaret küfür falan da yoktu. buna rağmen entryim silinmiş. sanırım ben yanlış biliyormuşum düzeltelim o zaman;

nagehan alçı fetöcü değildir, canlı yayınlarda ekranlarda defalarca fetö propagandası yapmamıştır, fetönün bankasından kredi çekmemiş bu parayla boğazda villa da almamıştır. kendisi ile aynı şeyleri söyleyen nazlı ılıcak içerde iken nagehan da içerdedir. ülkede hukuk vardır. nagehan'ın itirafçı olma ihtimali de yoktur ayrıca. fetöcü olmadığı için itirafçı da olamaz zaten.
  • kendisine gazeteci süsü veren boş beleş bir kadın. hangi mesleki eğitim ve bilgiyle televizyona çıkmış belli değil. ekrana çıkabilmek ve ünlü olabilmek uğruna hangi yollardan geçmiş bilemiyoruz ama eminim ki bir çoğumuz tahmin ediyordur.

kendisi ismiyle cismiyle hala serbest dolaşabilen bir fetöcüdür. lami cimi yok. türk halkı olarak kocasıyla beraber tutuklamalarını bekliyoruz. ayrıca ekşi sözlüğe laf etmeden önce açsın youtube'da kendisi hakkında hem de çok sevdiği akplilerce ne yorumlar yapılmış bir görsün. herhalde buraya şükreder o zaman.
  • olumsuz yorum dahi yazmak istemediğim bir sahis. bendeki izlenimi o dikkate değer görmüyorum.
  • ne iş yaptığını bilmediğim,
    ama yazılan entrylerden çıkarıp yaptığım kadarıyla boşnak birisi herhalde marif takvimine soyunan ben öyle anladım sakso çekiyor diyenler var öyle bir söylendi var gibi bilemedim şimdi ondan emin değilim.bu durumdan iktidar sanırım memnum gibi anladım kadarıyla.ya da iktidar memnun olsun diye bu sakso herhalde
  • tanım: muhtemelen yediklerini kusmaktan güzel bir fiziğe sahip gazeteci görünümlü iktidar uşağı.

yorum: nasıl kustuğunu herkes tahmin edebiliyor değil mi?
4468 entry daha
hesabın var mı? giriş yap