şükela:  tümü | bugün soru sor
3149 entry daha
 • bu ve bunun gibiler için söylenmiş en güzel söz:

  "oportünizme bulaşmış tipik bir orta yolcusun"
 • yamandığın iktidar gücü olmasa hic bir şey olamadığıni biliyorsun dimi nage, sen ve kocan.

  yoksa ortaya çıkın diyecek yüz yok sende. abilerin seni bir yere kadar korur.

  tarihe geçiyorsun burda!
 • eceli gelen diğer gazeteciler gibi ekşi sözlüğe saldırmış şahıs. gündeme gelebilmek için böyle davrandıklarını düşünüyorum.

  baktığımızda solda yüz küsür entry girilmiş hakkında acaba ne oldu diye açıyoruz. hafızamızda gereksiz yer işgal ediyor, ilgimizi ve dikkatimizi gereksiz yere üzerine çekiyor. hatta bunu yazarak bir entry de ben eklemiş oldum ve ekmeğine yağ sürdüm.
 • midesi rasimi kaldıracak kadar,geniştir..
 • ekşi sözlüğe malzeme olacak biri bile değil benim gözümde
 • bugün kendisi hakkında üzerinde herkesin hemfikir olduğu bi kaç şey yazdım. içinde kesinlikle hakaret küfür falan da yoktu. buna rağmen entryim silinmiş. sanırım ben yanlış biliyormuşum düzeltelim o zaman;

  nagehan alçı fetöcü değildir, canlı yayınlarda ekranlarda defalarca fetö propagandası yapmamıştır, fetönün bankasından kredi çekmemiş bu parayla boğazda villa da almamıştır. kendisi ile aynı şeyleri söyleyen nazlı ılıcak içerde iken nagehan da içerdedir. ülkede hukuk vardır. nagehan'ın itirafçı olma ihtimali de yoktur ayrıca. fetöcü olmadığı için itirafçı da olamaz zaten.
 • üstteki suser'a destek olayım...
  küfür hakaret olmayan entry'm silinmiş. kocasının boşboğazlılığını karısı değil biz çekiyoruz!

  yalan ve iftiralarla ergenekon, balyoz ve çözüm sürecinin en çok akıldan kalan ismi olmuştur. yakında kurban verilecektir, silivri zindanlarına. ekşi falan da son çırpınışları zaten. bu vatan için şehit olanların hatıralarına hakaret ettin ya...

  unutursak kalbimiz kurusun
 • kendisine gazeteci süsü veren boş beleş bir kadın. hangi mesleki eğitim ve bilgiyle televizyona çıkmış belli değil. ekrana çıkabilmek ve ünlü olabilmek uğruna hangi yollardan geçmiş bilemiyoruz ama eminim ki bir çoğumuz tahmin ediyordur.

  kendisi ismiyle cismiyle hala serbest dolaşabilen bir fetöcüdür. lami cimi yok. türk halkı olarak kocasıyla beraber tutuklamalarını bekliyoruz. ayrıca ekşi sözlüğe laf etmeden önce açsın youtube'da kendisi hakkında hem de çok sevdiği akplilerce ne yorumlar yapılmış bir görsün. herhalde buraya şükreder o zaman.
 • olumsuz yorum dahi yazmak istemediğim bir sahis. bendeki izlenimi o dikkate değer görmüyorum.
1012 entry daha