şükela:  tümü | bugün
5260 entry daha
  • çok sevimsiz bir insan.
  • tam bir türk düşmanıdır, türk ordusu düşmanıdır. kadının her sözü atatürkçülüğe karşı.

not: ayrıca bu aptal kadının olduğu hiçbir program çekilmiyor. sırf gürültü, sırf manipülasyon. bu aptalı niye çıkartıyorsunuz oğlum ya, siz de mi aptalsınız. akıllı, uslu, kafası çalışan bir kişi bile bulamıyor musunuz da bu kalitesiz kadını çıkarıyorsunuz ekrana?
  • birisine beddua etsem soyle olacak artik galiba: “allah nagehan gibi es versin insallah”.
  • bir gün bir konuğunun "bu güzel fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ediyorum. ancak, ben sizin görüşlerinizi merak etmiyorum. kendi twitter hesabınızdan isterseniz bir anket yapın, insanlar merak ediyor mu etmiyor mu? onun sonucuna göre bir gün gazeteci ve konuk olarak değil, iki rakip olarak polemik yapalım." demesini umduğum kişi.
  • canan kaftancıoğlu'nun geçmiş tweet'leri yüznden ceza aldığı ülkede, fethullahtan aldığı belgelerle ekran ekran dolaşan her devrin haklısı nagehan pirüpak kanaat önderidir. hiç utanıp sıkılmıyor da.

ha bi de fethullahın bankasından çektikleri krediyle aldıkları yalı var.
  • açık açık kürtçe eğitimi savunmuştur.
  • yaptığı tek iş provokatörlük. şu an başka bir şey yapmıyor. sorduğu sorulardan da bihaber ne dediğini bilmiyor.
  • çok seksi.
  • çok güzel ve çokk kötü bir insan.

15dk. sonra edit:aşağılık bir insan.
32 entry daha