• haber kanallarının tartışma programlarının vazgeçilmez ismi. aklıma şu takıldı, diyelim iktidar değişti, kocası gibi kimse bunu tv'deki programlara çağırmamaya başladı. bir kişi bile nerede bu nagehan? onun muhteşem yorumlarını dinlemek istiyorum der mi? tv'den uzaklaştırılan muhalif isimler youtube'da yüksek izlenme rakamlarına ulaşıyorlar mesela, kendisi böyle bir şey yapsa kim megabayte'larını nagehan için harcar?
  • doğu alman ceza hukuku falan diye sallayan cahil.

hayatımda bu kadar boşunu görmemiştim. cahillikte yeni bie seviyesin nagehan. eşinle birlikte bu düzendeki kirlenmenin karikatürüsünüz.
  • birisine beddua etsem soyle olacak artik galiba: “allah nagehan gibi es versin insallah”.
  • bir gün bir konuğunun "bu güzel fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ediyorum. ancak, ben sizin görüşlerinizi merak etmiyorum. kendi twitter hesabınızdan isterseniz bir anket yapın, insanlar merak ediyor mu etmiyor mu? onun sonucuna göre bir gün gazeteci ve konuk olarak değil, iki rakip olarak polemik yapalım." demesini umduğum kişi.
  • canan kaftancıoğlu'nun geçmiş tweet'leri yüznden ceza aldığı ülkede, fethullahtan aldığı belgelerle ekran ekran dolaşan her devrin haklısı nagehan pirüpak kanaat önderidir. hiç utanıp sıkılmıyor da.

ha bi de fethullahın bankasından çektikleri krediyle aldıkları yalı var.
  • açık açık kürtçe eğitimi savunmuştur.
  • yaptığı tek iş provokatörlük. şu an başka bir şey yapmıyor. sorduğu sorulardan da bihaber ne dediğini bilmiyor.
  • bu kadından ne istiyonuz bırakın takılsın gariban
  • çok güzel ve çokk kötü bir insan.

15dk. sonra edit:aşağılık bir insan.
  • istediğiniz kadar beğenmeyin , itici bulun ( bulabilirsiniz) ama kendisine fiziken çirkin demek andavallıktır , hele ki tr standartlarında ( polonya’da filan yaşasanız anlayacağım da )
hesabın var mı? giriş yap