• muharrem ince ile yaptığı programın ardından gelmesi bakımından zamanlaması manidar olan cezadır.
  • internet aleminin son bombası. nagehan alçı'nın 105 gün hapis cezası aldığı söyleniyor. eeee, zamanında çok söyledik: "hukuk bir gün sana da lazım olur, etme" diye, dinlemedin. ne oldu, şimdi "1980-83 yılları arasında esat oktay yıldıran yönetiminde işkenceler yapıldığı ve bu işkencelerin terör örgütü pkk'nın bölgede güçlenmesinin nedenlerinden biri olduğunu" söylediğin için ceza aldın. hani bu ülkede düşünce özgürlüğü vardı? hani hükumet ballı kaymaktı? hani adalet züperdi?

--- spoiler ---

alçı yaşananlara tepki gösterdi. "diyarbakır cezaevi’ni müze yapacağını söyleyen cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’a da türk mahkemeleri ceza vermeli" dedi.

--- spoiler ---

edit: ben böylesi bir fikir ifadesinden ötürü hapsedilmesini, ülkemiz hukuku ve adaleti açısından yeni bir utanç olarak gördüğümü de söylemeliyim.

yiyin birbirinizi ete para vermeyin, sonrasını biliyorsunuz zaten, kaynak
  • bizde dökülürüz sokaklara, nagehan a özgürlük der yikariz oralari.

saka saka. kocasi da kendi de beter olabilirler, cünkü kötülük eden kötülük bulur.
  • bizim askerlerin eşleri ve sevgilileri de, güneydoğu’da ki gaziler için marif takvimine soyunsun.
    bu şahsın bu twitini unutma türk halkı
  • (bkz: nagehan noldu)
  • https://www.haberler.com/…ar-diyen-10944311-haberi/

hem de eşi kütahyalı ile birlikte almış. iyi artık hapiste kusturmalı kusturmalı severler birbirlerini.

ek: bir suser bilgilendirdi; para cezasına çevriliyormuş. iyi, parasını verip kusturmalı kusturmalı severler birbirlerini.
  • testislerimi serinletmiş haber.

yallah bosna'ya.
  • koy koy, nazlı ılıcak'ın yanına koy reyiz!!11!!11bir1!!1bir1!!!!!!

--- spoiler ---
    https://youtu.be/9mg51vtvdzm

kılıçdaroğlu başta
    yürüyor dağda taşta
    haklıyız her uğraşta

geliyoruz zincirleri kıra kıra hey
    adaleti adım adım kura kura hey

adalet istiyoruz
    inançla yürüyoruz
    geriye dönmüyoruz

geliyoruz zincirleri kıra kıra hey
    adaleti adım adım kura kura hey