şükela:  tümü | bugün
  • nagehan alçı'nın 'çok net bir şekilde şunu yazmak istiyorum
    yerel seçimler büyük bir olasılıkla 4 kasım'da olacak'
    demesidir.
    demek ki akp zaman geçerse kaybederim diye korkuyor.
    ağır abimiz, bahçeli yine haftalık bir grup konuşmasında
    masaya vurup:' haydi alayınıza! seçime!'
    derse şaşırmayalım bari.
    http://www.yurtgazetesi.com.tr/…-yazdi-h105823.html
  • gectigimiz hafta ismi bende kalsin bir chp belediyesinde toplantıdaydım, yerel secimler kasim 2018 ‘de ...
  • nagehan doğru demiş. akepe tüm teşkilatlarıyla yerel seçime hazırlanıyor.
    ben de oyumu bu kez akepeye vereceğim.
    öyle yereli geneli yok. bu krizin suçunu kimseye atamayacaksınız. gitmek isteseniz de size oy vererek sizi orada tutacağız.
    bu işin tüm sorumluluğunu siz alana kadar akepeye oy vereceğim.
    ihaleyi başkasına çakıp gitmenize izin yok.
    reis sevdalıları reisten vazgeçse de ben vazgeçmeyeceğim.

oyum reise ve damat berat paşaya.
    yeryüzü aşkın yüzü oluncaya ve siyasal islacılar sonsuza kadar yok olana kadar oylar akepeye.

ne kadar çok akepeye maruz kalırsak demokrasinin kıymetini o kadar fazla önemseyeceksiniz.
  • seçim kararını yancısına açıklatıp sanki o da önemli biriymiş algısı yaratacak yine.
  • ya bu kadın devamlı kendi fantezilerini dile getiriyor, en son ekonomi bakanı daron acemoğlu olcak diyordu. hangi yüzle konuşuyor bu kızıl afet hala
  • mutlaka akp nin kazanması gereken seçimdir.
    ülkenin sorumluluğunu kaç yıldır olduğu gibi alsın.
  • chp o kadar büyük bir salaklığa imza atmaz umarım.
  • sallamıştır.
  • kendisinden haz etmesemde doğru bir söylemdir. şu an akp'li belediyelerin birçoğu personelin yıllık izinlerinin tamamına yakınını kullandırmıştır, bunun gerekçesi de seçim zamanı gerekli çalışmalarda bu personelleri etkin olarak kullanabilmek ve miting alanlarında kalabalık görünebilmektir. chp'li belediyelerden bu kadar şikayet varken ve hali hazırda chp kendi içindeki çıkmazlarla uğraşırken yapılacak yerel seçimden en karlı çıkacak olan parti yine akp olacaktır.
  • anayasa değişikliği gerektiren durum. anayasa değişikliği için ise 400 vekil lazım. 400 vekili bulurlarsa neden olmasın? ama şimdilik akp +mhp 400'ü bulamıyor. yanlarına bir parti alırlarsa bilemem tabi.