şükela:  tümü | bugün
  • emekli tuğgeneral. emekli edilmiş de diyebiliriz.

bu aralar milletvekilliği için aday adayı olmuş. başarılar diliyorum.
  • cumhuriyet halk partisi tarafından derlendirmeye alınmayıp liste dışı kalan milletvekili aday adaylarından biri.

köşe yazarlığına devam edeceğini düşünüyorum.
  • eski manisa er eğitim tugay komutanı. tugaydan ayrıldığında bir rütbelinin nizamiyede lokma dağıttığı rivayet edilir.
  • katı bir ulusalcı.

manisa'da 1. piyade er eğitim tugay komutanlığı ve garnizon komutanlığı yaptığı dönemde akp'lilere kök söktürmüş bir paşaydı.

sanırım hükümet baskısı üzerine terfi ettirilmeyerek emekli edildi/oldu. iyi ki de öyle olmuş. eğer emekli olmayıp da etkin bir görevde olsaydı ergenekon vs soruşturmasına dahil edilerek davalarla ömrü hapiste çürütülecek kişilerden biriydi. o döneme yetişmeden emekli olması bence naim paşa için şans olmuş.

ahmet hakan'ın programlarında sık sık konuk oluyor.

ordudaki atatürkçü kanadının sözcüsü olarak programa çağrılıyor olsa gerek.
  • tanım yapmak önemlidir. kendisini bugün ilk defa tanıdım ve dinleyebildim ve bugüne değin duyduğum en iyi akp ve fetö ilişkisine ait tanımı yaptı.

"iktidar tarafından 81 ilin 74 tanesinin emniyet müdürünün fetö mensubu olduğu ve devlete sızdığı söyleniyorsa buradaki asıl sızan 7 adet fetöcü olmayan emniyet müdürüdür, diğerleri yerleştirilmiştir."
  • natoya sempati duyan emekli tuğgeneral.