şükela:  tümü | bugün
 • anna richardson'ın sunduğu bir yandan izlenme rekoru kıran öte yandan çok tepki toplayan eş buldurma programı. ben ilk bölümünü seyrettim ve nudist eğilimleri olan biri olarak beğendim. +18 ama seksi/erotik bir program değil, farklı bir program.
 • az önce izlediğim ve eğlenceli bulduğum program.

  ayrıca yarışmacıların neredeyse tamamı giyinikken, çıplak olduğundan çok daha iyi görünüyor diye düşünüyorum. abazalıktan ölmüyorsanız izlerken pek tahrik olmazsınız ama yine de keyifle sonuna kadar izlersiniz.

  beni en çok isminden müslüman kökenli olduğu anlaşılan yarışmacıların da katılması şaşırttı.
 • ikinci bölümünü izlediğim program.

  "ben olsaydım oracıkta evlenme teklif etmiştim" diyeceğim, huri gibi kızı eledi gerizekalı yarışmacı. dudaklarını beğenmemiş, peeeeh
 • türkiye'de yayınlansa ülkedeki tecavüz oranları düşerdi.
 • "sizin ananızı sikim çok iyi program lan" diyerek bir gecede bütün bölümlerini izlediğim channel4 programı.

  6 adet dolabın içinde bulunan tercih edilen cins yarışmacının önce amı, götü ya da sikini ardından göğüs ve vücudunu, en son da yüzü ve kendileriyle ilgili anlattıklarını değerlendirerek eleme usulüne dayalı yarışmadır.

  yarışmacı şahıs eleme sonucu 2 kişiye kadar iner ve bu 2 kişi de yarışmacıyı çıplak görme hakkı kazanır.

  burada da bir kişiyi seçer ve dating başlar ve muhtemelen pompa.

  dikkatimi şu çekti: kadınlar %95 oranında orijinal beyaz ingilizken erkekler %40 oranında göçmen ya da ingiliz vatandaşı yabancı. ingiliz erkeklerde de iyi oranda şişko var.

  ayrıca kimsenin siki kalkmıyor, kalkarsa da eliyle kapatıyorlar. her şey serbest de o mu yasak?
 • ulan o kadar konusulmus bir taneniz bile link vermemis!
  ben vereyim bari: https://vimeo.com/219322885
 • baya pazardan domates seçer gibi kuku, pipi filan seçiyorsunuz. çok tartışmalı bir durum, ama kıyafetler yanıltıcı olabilir mottosunu sevdim. bi de ilk duyduğumda vücudu metalastiriyorlar diye düşündüm ama öyle değil durum. gayet eglenceli. biraz domates seçer gibi seçiyorsunuz ama, yine de sectikleri kişilere bakınca vücudu çok idealize ediyor diyemeyiz. herkesin farklı beğenileri ve istekleri var. bir de araya sıkıştırdıkları istatistikleri de çok sevdim. grafik dili çok sevimli. duyduğum en ilginç istatistikte şu, kum saati tipi vücutlu kadınların çocuklarının daha zeki olduğu. baya şoklara uğradım. sonra araştırdım aslı astarı varmış.
 • seksten hayattan medeniyetten sogutan igrenc bir yarisma, meraklisi varsa izlesin;

  https://www.youtube.com/…3iqwi7a5q&feature=youtu.be
 • geçen gün şunu yollamış arkadaş. konsept aslında çok şok edici değil. ergenlikte anten gibi dolaştığımız dönemde bu tarz çok değişik şeyler bulduğumuz olurdu ki o zaman öyle internet falan da şimdiki gibi hızlı ve yaygın değildi. uyduya tv kartıyla kanca atıp başkalarının downloadlarını falan avlar, canlı seks fuarları, italyan istismar şovlarını falan kanlı gözlerle seyrederdik, heyhat.

  şimdi tabii ilgimi çekmiyor açıkçası. yalnız şu yukarıda paylaştığım linkteki leyla ve hatem vakası ve yıllar içinde gözlemler vesiyle edindiklerimiz tarafından bakarsak gavur dediğin adamın sosyal yaşamı şekillendirirken yine o mecrada pişmiş leyla'ları, hatem'leri, ahmed'leri, sibel'leri getirdiği formatı görünce coğrafya, din, sosyal yaşam, cinsellik üzerine düşünmeye kuruluyorsun biraz. bizde varoşlarda, arka mahallerde dönen fecaatleri, garsonlara hallenen arap ülkelerinden gelmiş hanımları, tecavüzcü şalvarlıları falan şu programdaki gençlerin "de hayde" girişiyle karşılaştırdığımızda yaşam tarzları farklılıkların nelere gebe olduğunu daha iyi anlıyorsun. çok anılarım, hikayelerim, saptamalarım var da kapsam dışına çıkmadan burada noktalıyorum.