şükela:  tümü | bugün
  • anna richardson'ın sunduğu bir yandan izlenme rekoru kıran öte yandan çok tepki toplayan eş buldurma programı. ben ilk bölümünü seyrettim ve nudist eğilimleri olan biri olarak beğendim. +18 ama seksi/erotik bir program değil, farklı bir program.
  • az önce izlediğim ve eğlenceli bulduğum program.

ayrıca yarışmacıların neredeyse tamamı giyinikken, çıplak olduğundan çok daha iyi görünüyor diye düşünüyorum. abazalıktan ölmüyorsanız izlerken pek tahrik olmazsınız ama yine de keyifle sonuna kadar izlersiniz.

beni en çok isminden müslüman kökenli olduğu anlaşılan yarışmacıların da katılması şaşırttı.
  • ikinci bölümünü izlediğim program.

"ben olsaydım oracıkta evlenme teklif etmiştim" diyeceğim, huri gibi kızı eledi gerizekalı yarışmacı. dudaklarını beğenmemiş, peeeeh
  • türkiye'de yayınlansa ülkedeki tecavüz oranları düşerdi.
  • "sizin ananızı sikim çok iyi program lan" diyerek bir gecede bütün bölümlerini izlediğim channel4 programı.

6 adet dolabın içinde bulunan tercih edilen cins yarışmacının önce amı, götü ya da sikini ardından göğüs ve vücudunu, en son da yüzü ve kendileriyle ilgili anlattıklarını değerlendirerek eleme usulüne dayalı yarışmadır.

yarışmacı şahıs eleme sonucu 2 kişiye kadar iner ve bu 2 kişi de yarışmacıyı çıplak görme hakkı kazanır.

burada da bir kişiyi seçer ve dating başlar ve muhtemelen pompa.

dikkatimi şu çekti: kadınlar %95 oranında orijinal beyaz ingilizken erkekler %40 oranında göçmen ya da ingiliz vatandaşı yabancı. ingiliz erkeklerde de iyi oranda şişko var.

ayrıca kimsenin siki kalkmıyor, kalkarsa da eliyle kapatıyorlar. her şey serbest de o mu yasak?
  • ulan o kadar konusulmus bir taneniz bile link vermemis!
    ben vereyim bari: https://vimeo.com/219322885
  • baya pazardan domates seçer gibi kuku, pipi filan seçiyorsunuz. çok tartışmalı bir durum, ama kıyafetler yanıltıcı olabilir mottosunu sevdim. bi de ilk duyduğumda vücudu metalastiriyorlar diye düşündüm ama öyle değil durum. gayet eglenceli. biraz domates seçer gibi seçiyorsunuz ama, yine de sectikleri kişilere bakınca vücudu çok idealize ediyor diyemeyiz. herkesin farklı beğenileri ve istekleri var. bir de araya sıkıştırdıkları istatistikleri de çok sevdim. grafik dili çok sevimli. duyduğum en ilginç istatistikte şu, kum saati tipi vücutlu kadınların çocuklarının daha zeki olduğu. baya şoklara uğradım. sonra araştırdım aslı astarı varmış.
  • kim demiş avrupa insanı medeni?
    ne edep var ne haya çırılçıplak bedeni!
    eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    desenize hayvanlar bizden daha medeni
  • seksten hayattan medeniyetten sogutan igrenc bir yarisma, meraklisi varsa izlesin;

https://www.youtube.com/…3iqwi7a5q&feature=youtu.be