şükela:  tümü | bugün soru sor
  • temmuz ayında çıkardığı 'oh my god' (aman tanrım) şarkısının klibinde malezya'daki ibadethanelerin önünde rap yaptığı için islam'a hakaret ettiği gerekçesiyle pazar günü gözaltına alınan 1983 doğumlu hainan asıllı çinli-malezyalı hiphop şarkıcısı. klipte, namewee, 'allah' ve 'şükür' gibi kelimeler kullanarak dine göndermelerde bulunuyor. ayrıca, budist ve taoist tapınaklarının önünde, bir kilisenin içinde ve bir caminin dışında dans ediyor. klibin son hali youtube'a 20 ağustos'ta yüklendi, ancak bu versiyondan cami sahnesi çıkartıldı. işte o klip; https://www.youtube.com/watch?v=12xh5pk_zq0

    wikipedia - https://en.wikipedia.org/wiki/namewee
  • haber burada dursun okumak isteyenler için.

    din derslerinde anlatılan putların kendini korumaya bile gücü yok. bizi, sizi nasıl koruyacak diye, işte ne zaman dine hakaretten dava açılsa birilerine, hep bu goygoy aklıma gelir. kendini koruyamadığı için fanatikleri koruyor. ne zaman bir dine hakaret olsa, saygısızlık olsa hep o din islamiyet çıkıyor. ilginç bir tesadüf olsa gerek.

    diğer dinler içinde aynı şey yapılırken sadece islama hakaretten dava açılması, putların bırak insanları koruyabilmesini kendini bile koruyamadığını kanıtlıyor.