şükela:  tümü | bugün
  • namik kemal fikralarinda her milletten adamin sikindirik mucadelelere girdigi cinsel oyunlar olimpiyatlarinin duzenlendigi stadyum.
  • yarın tekirdağ'a gelen tayyip'in 15.000 kişi ile yarın sabah namazı kılacağı yerdir.
  • tekirdağ'da namık kemal ile başlayan diğer bir yer. tekirdağ'da doğup büyümüş biri olarak namık kemal olmadan bir devlet yapısı düşünemiyorum sözlük.

namık kemal ilkokulu
    namık kemal lisesi
    namık kemal üniversitesi
    namık kemal vergi dairesi
    namık kemal caddesi
    namık kemal bulvarı
    namık kemal sosyal tesisleri
    namık kemal evi
    gider bu böyle..
  • orta yerine, çimleri üzerine çişimi yaptığım stadyum. hemde gece veya boş bir zamanda değil, stadyumun çimleri dahil 10 bin kişi vardı içeride. anlatmadan bırakmam;

yıllardan 1987(tahminen) günlerden 23 nisan(bu kesin). sabah 8-9 yaşlarında bir çocuk olarak civciv sarısı kıyafetleri giymişim, elimde ponpon benzeri bir gösteri aleti, okulumun yolunu sabahın köründe tuttum. çocukluk işte fotoğraf çektirelim vs. derken çişe gitmeyi unutmuş bulundum. birazdan külüstür bir belediye otobüsü okulun önüne park edince koşturarak atladım otobüse, bir yandan da çiş sıkıştırmasının konforsuzluğu.

stadyumda indik ki ortalık ana baba günü, tuvalete gitmek ne mümkün gösteri için stadın çim alanının arka köşelerinde bir grup halinde bizden önceki gösterileri bekledik, tabi bu sırada benim şort iyiden iyiye ıslanmada. derken sıramız geldi ve zar zor hareketleri yaparken bir yandan da sızdırmalar devam ediyor.

gösterinin en sonunda geçit töreni yapacak bazı okullar var, son gösteri yapan okul olarak stadın ortasında "çök" komutu ile çöktük. her öğrenci ile aramda 5-6 metre mesafe olmalı, çişin verdiği acı elbette had safhada.

yere çökmüşken yapılacak en iyi şeyi yaptım, pipiyi şortun kenarından çıkarıp çimleri suladım. inanılmaz şekilde kimsecikler fark etmedi. gerçi zaten önemli bir çiş miktarı şortumdaydı, ama olsun rahatlamıştım artık. aynı belediye otobüsü ile dönerken otobüsün deri koltukları ıslak kıçıma yapıştı da yapıştı. bu da böyle bir anımdır sözlük.