şükela:  tümü | bugün
  • kesinlikle transfer edilmesi gereken futbolcu, yönetim transferde ipleri serkan reçber ile şenol güneş'e bıraksa transfer hatası olacağını pek sanmıyorum.

beşiktaş, eğer gerçekten transfer ederse büyük avantaj kazanır.
  • waasland-beveren'in 23 yaşına girecek olan ganalı kanat-forveti. sırtını ters kanada verip enine oynamak yerine rakibi dikine delen driblingler yapıyor, üstelik bunu merkezden de başarabiliyor, enerjik ve dengeli. ceza sahası etkinliği de hayli yüksek, bitiriciliği hiç fena değil. kafasını biraz daha çalıştırıp biraz daha doğru kararlar vermeye başlarsa tabelası çift hanelerle dolup taşabilir zira aynı zamanda forvet arkası ve forvette de oynayabilen tam bir hücum jokeri.

belçika liginde bu sezon şimdiye dek çıktığı 17 maçta 6 gol 4 asistle oynuyor, bu ligin ihracat becerisini dikkate alırsak tren kısa sürede kalkar gibi gözüküyor, ligimiz takımları mutlaka değerlendirmeli.
  • çok iyi oyuncu. dar alanda acayip etkili ve çalım becerisi çok yüksek. birebirde ikiye birde rakibi şaşırtıp kolayca ekarte ediyor. fiziği falan gerçekten muazzam. bakalım bu kara mambayı kim alacak. hayreti mucip.
  • 4 milyon euro karşılığında (bkz: fortuna düsseldorf)’a transfer olmuştur. fenerbahçe’nin belki de en büyük eksiği hız-tempo olduğundan rodrigues transferini yanlış bulmuyorum ancak bu veya buna benzer potansiyelli bir isim de düşünülebilirdi. şu an ciddi ciddi transfer konuşabiliyorsan eljif sayesinde yani. ayriyeten rodrigues de bir “tutarsa” transferiydi galatasaray için.