şükela:  tümü | bugün soru sor
 • lübnanlı şarkıcı. arap dünyasına hitaben çekilen bir coca cola reklamında da oynamaktadır. reklamda coca cola şişesinin kıvrımlarıyla ilişkilendirilir.
 • enta eih parçasıyla avrupa'da bile adından söz ettirmiş arap şarkıcı.
 • hakkinda estetik ameliyat saheseri oldugu yönünde dedikodular olan sarkici. ataptap sarkisida cok guzeldir.
 • lawn eiounak isimli bi şarkısı bulunmakta ki evlere şenlik.
 • yüz olarak sibel can'ın estetik yaptırmış halidir.

  before & after halleri;
  http://www.izlesene.com/…arap-estetiksiz-hali/26742

  http://www.izlesene.com/…ancy-ajram-inta-eyh/351670
  http://www.izlesene.com/…ancy-ajram-enta-eih/202135

  bu durumda tabii ki "viva la estetika!"

  önceden fakir olan birine sonradan zengin oldu diye "vay efendim niye zengin oldu" şeklinde kızılması, beğenilmemesi, yapay zengin, sonradan görme vs. şeklinde tepki verilmesi ve etiketlenmesi ne kadar mantıklı ise; estetiğe karşı çıkılması da o kadar mantıklıdır bana göre..

  yazarın notu:
  bu beyanda konu sadece yapay güzellik açısından ele alınmış, dini yön karıştırılmamıştır. o, konunun farklı bir boyutudur ve herhangi yoruma da açık olmamalıdır.
 • an itibariyle beyrut'un fon muzigini soyleyen sarkici. takside, yolda, cafede filan otururken devamli arkada bitfakar fi eih isimli sarkisi calar.

  benim favorim baldyat'tir o ayri.
 • 2004 ve 2006 yıllarında hakkında yazmaktan imtina edecek kadar tutkun olduğum lübnanlı hatun şarkıcı. bir televizyon programında yıllar önce yeni çıkan albümünden touba* adlı parçasının a capella şeklinde seslendirmiş ve o ana kadar duyduğum ilginin yerini anlamsız bir platonik aşkın almasına neden olmuştur. neyse ki uzun süre uzak durup dinlemeyince etkisi geçiyor. neticede hepsi etini satmıyor mu? ha televizyonda ha başka yerde. sözlükten uçup geri gelme süreçlerim gibi nancy de kopuk kopuk girmiştir aklıma bu süreçte. 2007 mart'ında mısır'da uçaktan iner inmez karşıma çıkan dev posteri ve kahirenin her yerinde çınlayan şarkılarından sonra artık onun arap dünyasında bir britney spears olduğunu anladım ve artık bir elissa bir samira said nasıl dinleniyorsa öyle dinlenmesi gerektiğini anlamış oldum çok şükür. arkadaşlar bakmayın gözlerime, bu onu canlı dinlemiş milyonların gerçek öyküsüydü.
 • lübnanın hadisesi diyebiliriz ama hadiseye oranla daha başarılı bulduğum güzelmi desem tatlımı desem seksimi desem enteresan hatun...
  hastasıyım... ente eih şarkısı favoridir
 • meen dally nseek şarkısını çok aradım, sonunda buldum.buyrunuz;

  http://www.facebook.com/…o/video.php?v=108833990211

  not:labirent sağolsun uyardı,link güncellendi.
 • 2008 yilinda betfakkar fi eih adli yeni bir album cikarmistir. ilk klibini yanilmiyorsam min dally nseek e cekti. cok hos ve hareketli bir sarki. albumun icindeki sarkilar sirasiyla:
  1.betfakkar fe eih
  2.min dally nseek
  3.meen ghairy ana
  4.safer (ana rohy maak)
  5.sahharny sahhar
  6.baldiyyat (ana menno)
  7.zaman kan andi alb
  8.lamset eed
  9.leya ha'
  10.ibn el giran
  11.wana ben ideik
  12.khaffef alayya shwayy
  13.mashi haddi
  14.biteegy sirtak

  ayrica kendisi bu albumle 2008 world music award`da odul kazanmis.