1. hafif mesrep bir kadindir kendisi.
 2. babasının öldüğü 14 mayis 1998 gidecekken, seinfeld'in bitişinin* de aynı güne gelmesi sonucu evinde oturan; araları düzelmeden öldüğü için babası seinfeld'e suç atmış; "kodumun dizisi olmasaydı babam ölmeden önce onunla aramızı iyice düzeltecektim" diye beyanatlarda bulunmuştur. allahtan sonradan aklı başına gelmiş, "önceki yılı süper geçirmiştik aslında, o kadar da üzülmeye değmez" diyerek kendini kandırmıştır.
 3. frank sinatra'nın çocukluk aşkı ve ilk eşi. asıl adı nancy barbato
  şubat 1939'da evlendiler. ,
  üç çocukları oldu . nancy sandra (1940), franklin wayne emmanuel (frank jr.) (1944), and christina (tina) (1948). frank sinatra'nın başka çocuğu yoktur.

  frank sinatra'nın diğer kadınları için (bkz: frank sinatra/#3768639)

  http://www.samsloan.com/sinatra.htm
 4. kendisi 60lı yıllarda lee hazlewood ile beraber coşmuştur. hazlewood karizması ile nancy seksiliği buluşmuştur bir yerde. some velvet morning ,summer wine ,ladybird o dönemlerin en güzel hatırasıdır bize. albüm kapaklarında da bıyıklı bey ve sarı saçlı afet olarak yer almışlardır.
 5. light my fire'ı coverlamıştır. ilginç olsa da bir o kadar da güzel olmuş.
 6. ooo tiiime where will we goooo? diyerek, sesini titreterekten nağmeler okuyan sinatragillerden gelme abla...

  ama insancıklar onu daha çok kill bill soundtrackten bang bang isimli şarkıdan tanımaktadır ve bi dönem bu şarkı beyoğlundaki barların kapanış şarkısı haline gelmiştir...baymıştır...kusturmuştur...

  morrisey'in son albümünde morrisey ve nancy sinatra düeti de gerçekten garipsenip sonradan aa ne tatlı olmuş dedirten bi olaydır bu arada...

nancy sinatra hakkında bilgi verin