şükela:  tümü | bugün
  • yanılmıyorsam türk üretimi, gıda takviyeleri yapan bir firma. protein tozları ve aminoasitler falan yaparlar. çok kaliteli olduğunu söyleyemeyeceğim.
  • 0
  • ürün kalitesini benim de merak ettiğim firma.
  • fiyat performans gibi gözüken ancak bu durumla pek alakası olmayan sporcu gıdası üreticisi. türk malı diyen var, çinden geliyor diyen var, ama kendileri ham maddelerini almanyadan aldıklarını söylüyor. ben bir kutu (2.3kg) izole whey proteinlerini tükettim. lan zaten yeni başladık bu ucuz ne kadar kötü olabilir ki ? diyerek almıştım, daha önce protein tozu tüketmediğim için pek sağlam değerlendiremedim. ne zaman ilk kutu bitti, ben yerine başka bir protein tozu aldım, o zaman anladım ki 2-3 ay boyunca kendime işkence etmişim. mesela, içimi kötü. net kötü. suyla karışması kolay ancak suyla tadı o kadar kötü ki, demir yalamış hissi uzunca bir süre geçmiyor. ben sütle karıştırarak içtim. ancak burda da topaklanma sorunu ortaya çıkıyor. karıştırdıkdan sonra hemen tek seferde içmeniz lazım eğer biraz beklerseniz, sütle yaptığını karışımda üstünde hemen bir yağ tabakasına benzer, traş köpüğü kıvamlı bişey oluşuyor ki tadı da görüntüsü de mide bulandırıcı. tat önemli diyenlerin uzak durması gerek, ben ne olsa içerim derseniz bir düşünülebilir. fakat muadilleri kendinden 15-20 lira pahalıyken bence mantıksız bir tercih olur.
  • sanırım içerdiği maddelerden dolayı testosteron seviyesini düşürüyor bu sebeple ereksiyon zorluğu ortaya çıkıyor. kullanmayın, kaliteli bir marka çok daha iyi.
    bu yorumu 3 büyük kutu bitimiş biri olarak yazıyorum. bu sebepten (bkz: proviron) kullanıyorum sonuçları editlerim.