• hollanda’da giymeyeni dövdükleri için dayak yemiş gibi hissettiğim marka.
  • uzerindeki norvec bayragini gorup, dogal olarak norvec markasi sandigim ve pahaliligina hak verdigim giyim firmasi - idi bugune kadar. bugun kendisinin bir italyan firmasi oldugunu ogrendim, ve hafiften sinir oldum hem kendime hem de markaya.

ayni seyi superdry adli markada da yasamistim.

bir markanin, baska bir ulusun kimligi uzerine kendi imajini kurmasi cidden ilginc.
  • fince isme ve norveç bayraklı logoya sahip italyan markası.

mağazada sunumuna aldanıp ben de kuzeyli zannettim. içi tüylü hafif botu hayatımda ayaklarımı günlük hayatta en sıcak tutan botlar oldular ve abartı derecede rahatlar. eğer sağlamlarsa ileride de napapijri'den alışveriş yaparım ancak ilk satış anındaki kuzeyli çakallıkları büyük eksi puan yemelerine neden oluyor.

bir de ofiste sürekli statik elektrik yapan gerizekalı halılardan dolayı kapı kollarından görünür minik şimşekler çakarak çarpılıyordum. onca ayakkabıdan sonra ilk defa napapijri ile bu tarihe karıştı. nasıl bir taban kullanıyorlar bilmiyorum ama vücuttaki statik elektriğin önüne geçip stresi düşürdüğü kesin gibi.
  • napapiri diye okunur. okurken maymun olmayin diye soyluyorum.
  • lacoste a bağlı occasion mağazalarında da satılmaya başlamış.

allahım sana geliyorum.
  • üreticisi esenyurtta olan outdoor giyim firması. fabrika satış mağazasında dahi fiyatları kol gibi olsa da evladiyelik montları var.
  • bologna'da kadın, erkek, çocuk herkesin üzerinde olan marka. bu kadar kızılay dağıtmış gibi olduğunu görünce türk mantığı ile herhalde ucuzluk var dedik ve mağazayı bulduk ama sonuç hayal kırıklığı. belki biz fakiriz ama 199 euro verip o montlar alınmaz bence.
  • verilen parayi hak edebilecek ürünlerinin orani, bütün ürünler icinde, ancak %10u zorlayabilecek bir markadir.. la martinanin gömleklerinde yaptigi gibi, bayraklarla flamalarla mali götüren markalardandir.. ha, la martina en iyi kalitede botlar, ayakkabilar üretir, ona saygimiz vardir..napapijrinin ayakkabi ya da botlarinda böyle bir kalite görmek malesef mümkün degil..
  • montları harika sıcak tutan marka.
    avrupa tribünlerinde casual tayfalar giyer genellikle.
  • fince, kutup dairesi anlamına gelen napapiiri kelimesinin bir varyasyonudur. what does napapijri mean?
hesabın var mı? giriş yap