şükela:  tümü | bugün
  • ee ne desin sıçıyorum mu desin ?
    edit: başlığı açan kaçmış. başlık başa kaldı.
  • şu kızları rahat bırakın be kardeşim, neyin peşindesiniz aq.

tanım: gayet normal bir cevap vermiş olan insandır.
  • muhtemelen ön sevişme tadında bir takım sohbet açacağını düşünen abazanı ilgisizliği ile hayal kırıklığına uğratan kızdır.

not: muhtemelen senden daha iyisiyle sohbet ediyordur canım.
  • napıyorsun sorusuna oturuyorum diyen erkekten bir farkı yoktur. ya yakın değilsinizdir uzun uzadıya ne yaptığını ya da ne hissettiğini anlatacak kadar ya da hakkaten oturuyordur. olamaz mı?
    (bkz: ottan boktan vizyon ölçme kabiliyeti)
  • benim verdiğim cevapla aynı cevabı veren kızdır. meali, kayda değer bir şey yapmıyorum sen yapıyorsan buyur sen söyledir.

siz kaçın, ponpon kız kostümüyle plates yapan kızları bulursunuz umarım. (bkz: doğal seçilim)
  • bunun bir diğer versiyonu ise herhangi bir şeye üretecek bir şey bulamayıp "hmm anlıyorum, iyi bakalım" diyen kızdır.

yok yani sussan olmuyor mu, konuşmasan içinde mi patlayacak, belliki muhabbet bitmiş tıkanmış ikimizde farkındayız neden yani, illa son lafı senin mi söylemen gerekiyor yok madem böyle bir gereksinim duyuyorsun ya mantıklı bir şey söyle ya da sus aq.
  • oturuyorsa bile yalan söyleyip "ayaktayım, sen?" demesi gereken kızdır. o zaman ideal sevgili klasmanına girer.

'oturuyorum' ya da 'iyi sen' geliyorsa, vakit kaybetmeyip kaçacakmışız.

"napıyosun" diye soru olursa "oturuyorum" diye de cevap olur amk malı. napıyosun mu denir, denyo! yavşamayı da biz mi öğreticez.

o değil de, şöyle cevaplar alsan ne olacaktı misal? keşke alsaymışsın çünkü.

-napıyorsun?
    +sıçıyom.
    -öfff kızım ya, niye söylüyosun?
    +e soruyosun manyak??
    -...
    +pötür pötür...

-napıyorsun?
    +tırnaklarımın arasında pislik kalmış, onları temizliyorum.
    -iğrençsin.
    +temizlemesem görürsün iğrenci.

-napıyorsun?
    +bıyıklarımı alıyorum.
    -ne bıyığı?
    +sende çıkmayan telveler var ya? onlardan.

-napıyorsun?
    +eski sevgilimle konuşuyorum.
    -ney???
    +zurna.

-napıyorsun?
    +seks.

hatta:
    -napıyorsun?
    +en yakın arkadaşını.
    -lan?!
    +dur, terimiz soğuyor.
    -lannnn??
    +dur lan dur ereksiyonu kaçacak adamın. hadi öpt.

ne desin amk?? napıyorsun diye soru mu olur?
    bi' de gelmiş tespit sıçıyor.
  • şantaja düşmemek için
    kamera ile arasına örtü çekmiş ise
    rahat rahat oturur
  • vanlı olmayan kızdır. vanlı olsaydı cevabı oturmuşum olurdu.
  • komik olan gramer kısmıdır. sanki bitmeyen halen devam eden bir işi tanımlıyorcasına söylenmesi hep güldürmüştür beni. en komiği de "uzanıyorum" kelimesi.

- uzanıyorum.
    - ne zaman biter?