*

şükela:  tümü | bugün
 • şiddetli geçimsizlik serisinin catchphrase i olan söz.
  https://www.instagram.com/napiyoruzbizki/
  (bkz: base42)

  ekleme: bir ton kişi sağ olsun gelmiş ve mevcut bu girimi eleştirmiş.
  öncelikle bunu reklam amaçlı yapmadım, şiddetli geçimsizlik başlığı üzerinden bakınız verince boş geldiğini fark ettiğim için başlığı açmak ufak esprili olur diye açtım.
  formatın içine ettiğim için laf edildi fakat bu söz doğrudan bu şekilde kullanılıyor. slaş ya da daha düzgün bir şeklini kullanmak istemedim çünkü esprisi kaçar gibi geldi.
  ayrıca formatın içine ettim diye yazan şahıslar sağolsun sadece bakınız lar ve tanımsız giriler girerek bunu yazdılar. zaten sözlüğün formatını bu şekilde şeyleri* , geçtiğimiz 3 5 sene içinde kabul ettirdiğiniz zaman içine ettiniz. eğer bunlar kabul ettirilmedi ise göz yuman herkese yazıklar olsun.
  kutsal bilgi kaynağı bu diye laf edenler, benim gözümde kutsal bilgi kaynağında her şekilde her başlık açılmalı. henüz açılmamış ekşi sözlük başlığı henüz düşünülmemiş demektir. çünkü o kutsal, her şeye ve herkese kadim olan.
  son olarak base42 ekibi ile bir bağlantım yok. soran 1 - 2 arkadaş oldu. sıradan bir izleyiciyim ve izlediğim şiddetli geçimsizlik üzerine giri girmek istedim ki istediği konuda giri girmek her yazarın hakkıdır.

  ek: açtığım başlık instagram/napiyoruzbizki idi. kullanılan söz böyle olduğu için, bu şekilde bir başlık açmıştım. taşındığı zaman instagram sılaş napiyoruzbizki ye taşınmalı idi. yönetim kuralları keşke benden bile önce olan, 2012 öncesi yıllar, kurallara getirse de bu yapılanı kabul edebilsem.
 • boğaç, allah sabır versin kardeşim.
 • 'www' eksik kalmış aq onu da ekleyiverseydin..
  ya da ne biliyim moderatorlerle konuşup başlığa tıklayınca direkt sayfaya gidecek tarzda başlık açsaydın aq.

  (bkz: hayırlı forumlar)
 • kutsal bilgi kaynağından, kutsal teşhir kaynağına kayan, uzun ince bir yol.
 • açmayın beyler samwell tarly ile hanımı.
 • şiddetli geçimsizlik ne hiç izlemedim. ama catchphrase'in içinde instagram, /, napıyoruzbizki ayrı ayrı geçmiyorsa yanlış bilgidir ve yazar uçurulmalıdır.
 • "şu saçma sapan hesabı takip edecek kadar boş hayatı nasıl kurdun amk?" dedirten başlık. sözlükte gelip bizlerle paylaşman daha da beter.
 • şu ergen dombilileri de ünlü ettiniz ya başımıza. yaşayışa bak, tiplere bak... iticilikte zirveye yaklaşmışlar.
 • başlıktan gram bir şey anlamadım. sözlük gitgide kursal bilgi kaynağı değil reklam bilgi kaynağı oluyor.

  instagram hesabını tanıtmak istiyorsan git orada paylaş, fenomen videosu gibi bir şeyse onun başlığına yaz.

  bu nedir ya herkes ünlü olma peşinde.