şükela:  tümü | bugün
  • tepe inşaatın maltepe başıbüyük taraflarında yaptığı 1.100 daireden oluşan konut projesi..
  • bir nevzat sayın projesi. şu anki haliyle geceleri kurt inen bir arazide olsa da, ata köylüsü, şehirlisi (ya da aynı şekilde bahçeyi de sayabiliriz) nin zamanında ne olup şimdiki zamanda ne radde pirim yaptığını büyüklerimizden öğrendiğimize göre son dönemin karlı yatırımlarından sayılacak bir toplu konut projesi. havuzu olucak fitnısı olucak, hem güvenlikli hem de sosyal. hem yakınında acil ihtiyaç durumunda gönderilebilinen üniversiteler de var.

kentli olup, olmaya çalışıp, kentten kaçmak isteyen, bunu da geçtim isteyipte kopamayan bu toplu konut orta artı statüsünde ki hedef kitlesinin komün hayata yönelimlerini yine ispatlamış bir city. daha yeni temelleri atılıyor.
  • --- alinti ---
    tepe inşaat tarafından gerçekleştirilen narcity projesi, maltepe ve yeditepe üniversiteleri’nin arasında konumlanıyor. projenin yüzde 30’unun öğrenciler ve öğretim görevlilerinden oluştuğunu söyleyen narcity satış ve pazarlama müdür yardımcısı berna erkaltal, "projemiz oturum alanı oluşturmak ve yatırım yapmak isteyenlere hitap ediyor. bölgenin ulaşıma açılıyor olması ve güvenli olması öğrencileri de rahat yaşayabilecekleri projelere yönlendiriyor. ayrıca öğrenciler daha uzun vadede kullanabilmek için 2+1 konutları tercih ediyor" dedi.
    --- alinti ---
    http://www.hurriyetemlak.com/…er_detay.php?cid=3364
  • marmara eğitim köyü ne hemen gelmeden sağda yükselen renkli konutlardır. arabası olmayanın oturmasının mümkün olmadığı, çevrede ne bir bakkal, ne bir ışık bulunduğu bir yerde konuşlanmıştır. manzarası çok iyidir o ayrı.
  • 3 tarafı dönüşüm projeleri ile çevrili manzarası güzel, fiyatları daha da bi güzel olan konut projesi
  • büyük bir süpermarketi andıran koridorları ve otoparkıyla şahsıma oha dedirtebilmiş bir proje. özellikle bahçeli dubleks evlerin hastası oldum. üst katlardaki dubleks evlerin balkonları küçük. tasarımı iyi yapılmamış gibi geldi. manzara muhteşem.

bunun yanında toplu taşıma adına seçenek olmaması ve etrafının pek güvenli olmaması kötü yönleri. aynı zamanda bahçeler arasında çit benzeri şeyler olmaması özel hayatı biraz etkiliyor olsa gerek.
  • sevda demirel gibi bir komşunuz oluyor, o yeter.
  • istanbul’un ormanlık bölgesinin hemen yanında olması oksijen isteyen bünyeler için cezp edici ama mutfak dolabının altına konulan pencere, mutfağın yanlış yerleşimi, dublekslerin bahçelerinde yan komşuyla kıç kıça olmanız, ucuz malzeme gibi ufak detaylar projenin göze çarpan eksileri.