şükela:  tümü | bugün soru sor
162 entry daha
  • kalitenin parayla alakalı olduğunu göstermiş narcos serisinin sonuncusudur.

burası tanımdi. buradan sonrası spoiler içerebilir

escobar ve diğer arkadaşları hayranlıkla izlememizin sebebi fantastik para ve bu parayı rahat kullanabilme yetenekleriydi.

bunlar 30.000 dolar kaybediyor odleri kopuyor. haliyle bizde de "bu ne yeaa" kafası oluyor.

escobar ve cali ile sürekli karşılaştırıp olmama sebeplerini net görebiliyoruz.
    kolombiyalilarda rafa gibi uçuk herifler çok yasamazdi.
    ülkenin tamamı haraç kesmeye sıraya girerse o sırayı öldürürlerdi. bunlar çok yumuşak kalıyor.
    kime rüşvet verilmesi gerekirse özellikle escobar çok sıkı tutar artistik yaparsa kurşunu önce mektupla sonra silahla gönderirdi. kısaca mühür kimdeyse süleyman oydu ve herkes bunu bildiğinden kime yamuk yapamıyordu.
    burdaki felix i otele girerken bir posta çıkarken 2 posta sikecek ediyorlar üzerine tehdit ediyorlar. para yok bişey diyemiyor.

katma değerli ürün konusunda bir bölüm başında söylüyorlardı, meksikadaki otun taşınma olayı kolombiyaya göre fedex kıvamında kalıyordu. kısaca bir taraf iphone satarken diğer taraf buğday satıyor. haliyle aradaki fark açılıyor.

kolombiyalilarin yanlışlıkla düşürdüğü kadar parası olan meksikalılar gerçekten trump un nefretini çekecek kadar var. bu kadar az parayla bu kadar görgüsüzlük taktire sayan.

kendi içlerindeki kokuşmusluk süper durumda. oraya hiç girmiyorum. kolombiyada direnen rüşvet yemeyen adamı ortadan kaldırıyorlardi. meksika'da yemeyeni dövüyorlar.

buraya kadar sahsimin kısa ve saçma bilgilerinin karşılaştırmasını yaptım

dizide ilk 3 sezon tuttu her türlü bunu da izlerler kafası vardı. 3 sezonunun hatırına izledim. pişman oldum açıkçası. birçok arkadaş çok güzel oyuncularla gerçeklerinin fotoğraflarını falan paylaşmış ama gerçekten vasat oyunculuklar vardı.
    kiki yi oynayan arkadaş o kadar iticiydi ki öldürülmesi gram uzmedi. hatta bu kadar b
    abartip üstüne gidecek ne vardı diye düşündürdü.
    felix i oynayan arkadaş çok düzdü. istediği kadar iç dünyasını yansıtmadi kenan imirzalıoğlu gibi bir oyunculuk vardı. şekil şemal var ama yüzünde hep aynı ifade. birde madem bu kadar zeki biraz oraların altını cizselerdi. gittiği her yeri ikna eden bir adam var sadece.
    rafa gerçekten çok sinir bozucu . sevgilisi de öyle. cahille iş yapmak ne zor çeken bilir dedirtti.

anlatım olarak da hikaye çok engelli gidiyor. diğer sezonlara göre çok hızlı ama hızının sebebi sonucu belirsiz. hala sonunda tam ne oldu iş neye bağlanacak kısmı atladı. para bitti yapı paydos zaten 10 bölüm anca sundurduk.bu oldu bu kaçtı geçmiş olsun deyip kapattilar.

herşeyi begenmeme timine üye değilim ama ben beğenmedim .

izlemek isteyen arkadaşlara başarılar.