şükela:  tümü | bugün
  • izliyorum, editliycem
  • sırf başlık açılmak icin acılmış başlık.

günlüğünmü lan burası.
  • 1. sezonu unuttuk anasını satayım. bu işe bir çözüm bulmak lazım.
  • bir dea ajani iskence edilerek oldurulur. dea intikam pesindedir. spoiler'in kralini verdim ^^

narcos'un escobar oldukten sonra cali'yi canlandirdiklari 3.sezonlari gercekten efsaneydi. boyle bir efsane uzerine gelen narcos mexico 1.sezon genel olarak bir hayal kirikligi yaratti diyebiliriz. narcos mexico'nun 2.sezonu ise bunu biraz telafi etmis diyebilirim. bu dizide eline silahi hic almamis baronlarin oldugu kadar tetikci psikopatlarin da olmasi gerek. ulan bir ulkenin orgutu seni yakalamis bir depoda tutuyor. oldurecek bu cok belli. hala neyin artisligini yapiyorsun. o kisimlarini pek gercekci bulmadim. camarena infazinda bulunmus yuzbasidan soz ediyorum. yalniz pacho herrera, el chapo, salcedo gibi karakterleri tekrar gormek hosuma gitti:) narcos, narcos mexico, el chapo gibi dizilerin tum bolumlerini izlemis birisi olarak narcos mexico 2.sezonu begendim.
  • mexico da 1984 de yapılan seçim hilesi türkiye de 2000 li yıllarda ordan ithal edilip mi yapılmış bana mı öyle geldi ?

saat 19:00 da seçim zaferi açıklamalar.
    seçim bölge sonuçlarıyla oynamalar.
    seçim tutanaklarında küçük oynamalar.

mexico da 36 sene önce denenmiş yapılmış.