şükela:  tümü | bugün
  • derin yarim narin yarim
    suya düştü hayalim
    ne olacak şimdi halim
    derin yarim narin yarim

şeklinde bir emrah şarkısı. emral'da bunun zevzek yarim diye başka bir versiyonu piyasaya çıkarmıştır.
  • kendine has orjinal bir dansı olan emrah şarkısı.

kollar parantez şekline getirilir ve sağ ve sol kollar ard arda sallanır. evet budur narin yarim şarkısının dansı.
  • sözleri aşkın tuna'ya müziği feyyaz kuruş'a ait olan beş kuruş etmez şarkıdır.

"yok ki başka hiç kimsem
    yok yok yok bana
    ne hallerdeyim bir bilsen
    bir sor sor bana
    ah seni seviyorum canım desem
    çok zor zor bana
    neler çektim inanmazsın
    bir sor sor bana
    yapma ne olur
    kızarsam son olur
    ikimize bu dünya
    inan ki dar olur

yok ki baska hiç kimsem
    yok yok yok bana
    neler çektim inanmazsin
    bir sor bana
    nerelere kaçsam elinden
    aşka merhem olmaz ki
    şu benim deli gönlüm
    senden ayrılamaz ki

rinnarin narin yarim
    suya düştü hayalim
    ne olacak iimdi halim
    rinnarin narin yarim
    benim narin narin yarim
    suya düstü hayalin
    ne olacak simdi halim
    benim narin, narin yarim"

emrah dansı bu şarkıyla birlikte türk halkının beğenisine sunulmuş ve patlama yapmıştır.
  • emrah uykusuz uykusuz bir oyuna gider ve olaylar gelişir tadında bir klibi olan şarkı. emrah'ın yine klibin ortalarında daldığında seyircileri yerindeyken coşturmak için mi yoksa sahneye gelin lan oturmaya mı geldik dediği tam anlaşılmayan el işaretleri de güzeldir.
  • eşlik edilince güzelleşen şarkılardandır. sene 2012 olmuş hala bir yerde denk geldiğimde sonuna kadar dinler ''rinnarinnarin yarim'' derim
  • emrah'ın en güzel hareketli parçası. eşlik ettikçe daha da güzel geliyor kulağa parça.

"yok ki başka hiç kimsem
    yok yok yok bana
    ne hallerdeyim bir bilsen
    bir sor sor bana"
  • geçtiği emrah şarkısı için:
    (bkz: dura dura)
  • emrah'ın 1996' da piyasaya çıkan albümünün adıdır.

albümde; unutabilsem, götür beni gittiğin yere, baba, öldüren sevda, ben nasıl gibi harikulade şarkılar vardır. özellikle, unutabilsem ve götür beni gittiğin yere yıllar geçse de unutulmayacak şarkılardır.
  • ne yersen o'sun
    ne giyersen o'sun
    ne izlersen o'sun
    son olarak da;
    ne dinlersen o'suncular teşrif etmeden gayet güzel dinlenen şarkılardandı. sonra ayıp oldu. dalga geçmek için dinlenir oldu.

bir diğeri için:

(bkz: derin duygular)
  • nedense tam da şu anlarda aklıma gelen aynı zamanda da geçmişin bağrından kopup gelen bir emrah parçasıdır. şarkı 90'lar türk popu'nun genel sound'una sahiptir. (bağlama, klavye ve davul üçlemesi bu sound'un olmazsa olmazıdır mesela.) bundan dolayı - şimdi hatırlamıyorum gerçi ama - parçanın 1996 yazına damgasını vurmuş olması bir tesadüf değildir.

ayrıca emrah klipte, gelinlik benzeri bir esvap giyen kızın koruması rolünde midir nedir? yoksa emrah komple siyah giydiği için mi bana öyle geldi. evet... o yıllarda emrah ve okan bayülgen birer man in black idi.