şükela:  tümü | bugün
  • neresinden ameliyat olduğunu anlamadım ama daha aneztezi etkisinde çocuk video çekeceğine insan bir tutar hareket ederek ameliyat yerine ve kendine verebileceği olası zararları engeller.

doymadık çekim yapmalara.

ps: bu ayılma işi cidden insanın karakteri ile ilgiliymiş . hanım hanımcık bir kuzen ameliyat olduktan sonra ayılırken öyle yaratıcı küfürler etmişti ki bazılarını bildiğin telefona not almıştım şu yaşımda.
  • bir insanın ameliyat sonrası anestezik etkisindeyken hala görüntülerini çekip internete koymaya bence kimsenin hakkı yok. anası babası bile olsa. biraz insanların özeline saygı gösterin, bu insan bir çocuk diye özeli yok denemez. bakalım o çocuk öyle herkes tarafından görülmek istiyor mu? bu görüntüleri yüzünden yaşayacağı şeyleri düşünüyorum da sebebinin ailesi olması ne yazık.
  • bu tarz narkoz sonrası çekilmiş videolar, dolaylı yoldan uyuşturucu kullanımı sonrasındaki hali sevimli bir durummuş gibi gösterdiği için verdiği mesaj iyi değil. kendi iradesi dışında görüntülerinin çekildiğini tahmin ettiğimiz ve iyileşmesini dilediğimiz kızdır.
  • yavrum benim. o yine erik dalını söylemiş. ben kim bilir ne söylerim.
  • asla zarar gelmeyecek temiz kalpli bir kızdır.
    ben olsam day madafaka day, madafaka day derdim.
  • kızcağızın özelini olabildiğince yakından çekip paylaşabilecek kadar saygısız bir akrabaya sahip olan kızdır. belki kızın haberi vardır “aa komikmiş koyalım” dediyse bilemem ama zannetmiyorum. çok tatlı bir kız bu arada, kendisine geçmiş olsun.
    edit: yuh hem de annesiymiş bunu yapan.