şükela:  tümü | bugün
 • amerika birleşik devletlerinde okumuş israilli bir müslüman olan nas isimli gezginin, gezdiği ülkelerden 1 dakikalık videolar yayınladığı facebook sayfası. yakın zamana kadar nas daily ismiyle bir şirket kurdu ve aynı isimle bir cep telefonu aplikasyonu geliştiriyor. videolarını facebooktan yayınlıyor ve bunun nedeni olarakta facebooktaki kişilerin genel anlamda gerçek isimlerini ve fotoğraflarını kullanmalarından dolayı, hayali nick ve fake hesaplardan gelen yorumlar yerine daha oturaklı olmasını gösteriyor. videolarını her gün yayınlıyor. videoları 1 dakikalık olduğundan gerçekten ilgi çekici ve insanı sıkmayan düzeyde. gün itibariyle madagaskardan bir video yayınlamış bulunmakta ve ülkedeki yoksulluğa dikkat çekmekte.

  that's one minute, see you tomorrow.

  sayfa adresi: https://www.facebook.com/nasdaily/
 • takip ettigim bir facebook sayfasi. herkesin gezdigi veya bilgi sahibi oldugu yerlerin yaninda myanmar gibi yerlere de gidip, oradaki halk ile iletisim kurmasi ve bunlari bize sunmasi cok guzel. videolari genel olarak bır dakika ve sıkmayan videolar olması dinlemesini ve izlemesini kolaylastırıyor.

  edit: bir de yanindan hic ayirmadigi drone'u ile yaptigi guzel cekimler de ayri bir hava katiyor
 • mükemmel bir bakış açısı olan, israil pasaportuna sahip bir filistinli.

  pozitif bakış açısı bir tek nas sayesinde gözüme cıvık müdürüm afedersin gelmiyor.

  en son yaptığı video izleyiceleri arasında şu ana kadar yaptığı en iyi video olarak anılmakta. kıbrıslı bir türk ve yunan hakkında. izleyiniz.

  https://www.facebook.com/…y/videos/969876199831199/
 • bir dakikalık videoları “küçücük, fıçıcık, içi dolu turşucuk” kıvamındaki adam. ülkelerde turistlerin göremediği kıyıda köşede kalmış insanları ve güzellikleri gösteren, en politik yanları bile güle güle ve oldukça tarafsız yorumlayarak, bir yandan eğlendiren ve bir yandan bilgilendiren kişi

  insanları tanıttığı videolardan örnekler
  https://youtu.be/5mv2xigznmq
  https://youtu.be/vpeulkxrrho
 • inanilmaz komik bir sayfa.

  israil'de yasayan filistinlilere ve arap dunyasina yonelik tum on yargiyi yok ediyor bu herif. insanlarin ne garip hayatlari var diye de dusundurmuyor degil arada.

  youtube'da dogru durust is yapan nadir ortadogululardan. herif hayatini yasiyor ve bize bombalama videolari, ajitasyon dolu icerik gostermiyor.
 • video başlangıcındaki gıcık ses yüzünden gerim gerim izlediğim facebook kanalı. şu an ses kulağımda çınladı ve gerilip derin bir nefes aldım. bir de elindeki imkanları kıskandığımdan mıdır nedir çocuğa gıcık olmaya başladım.

  ekleme: elemana her geçen gün daha gıcık oluyorum. neistat soyadlı kavatların efendisiyle video yapmış.
 • nuseir yassin isimli filistin’den amerika’ya gelerek burada harvard’dan mezun olan, daha sonra da çalıştığı güzel işinden istifa ederek dünyayı gezmeye başlayan beyimizin 814 gündür her allahın günü bir dakikalık video (arada bir daha uzunlarını yüklediği de oluyor) paylaştığı facebook kanalı. yaklaşık 750 gündür yüklediği her videoyu anlık izliyorum, aşırı saygılı, açık fikirli, kimsenin konuşmadığı konuları çok farklı bakış açılarıyla ortaya koyan, müthiş enerjik birisi. yarın saat 18.30 ila 20.30 arasında abbasağa parkında olacak, heyecanla bekliyoruz.

  that’s one minute, see you tomorrow!
 • gördüğü ilgiyi hakeden nadir insanlardan. hatta tüm ekibi için bunu söylesek yanlış olmaz. bu aralar istanbul'da. bir yerlerde yakalayın, tanışın. çılgın bir hikayeniz varsa mutlaka anlatın. tanıştığı insanlara içtenlikle yaklaşan, enerjik biri.
 • bu aralar istanbul'da, bende elimden geldiğince yardımcı olup ülkemizin ilginç yerleri, kişileri hakkında nas'e bilgi vermeye çalışıyorum. videolarının konseptini bilmeyenler için gittiği ülkelerdeki enteresan yerleri (hindistandaki favela tarzı yerdeki ekonomik düzen, abd utah'ta nem oranın tüm yıl boyunca sıfır olduğu için terlemediğiniz yer gibi) anlatıyor. yardımcı olmak isteyenler yeşillendirebilir, ekşi nickiyle kendisine iletebilirim.