• itirafçı nasa çalışanı olarak nitelenen silvano p colombano denilen kişi, uzmanlık alanı felsefe olan biri.

gece gökyüzüne baktığında sirius ile jüpiter gezegenini birbirinden ayırd edebilecek bilgiye dahi sahip olmayan bu kişinin; uzay ve uzay çalışmalarıyla ne kadar ilgili olduğunu varın siz düşünün artık :)

unutmayın, nasa'da çalışanların hepsi uzay araştırmalarının içinde değildir. nasa'da elektrikçiden psikoloğa, torna tesfiye ustasından bilgisayar programcına kadar binlerce kişi çalışır. her nasa çalışanıyım diyene, elinizde hıyarla koşmayın.
  • adam haklı olabilir lakin buraya gelip tik tok uygulaması kullanan embesilleri görünce geri gitmişlerdir. çok da şeyyapmamak lazım. tik tok galaksi boyu rezilliktir.

edit: adamların bizim frekanslarda gördükleri sadece "bu maymunun neresini begeniyorsun padişah ona demişki sen bide ona benim gozumden bak" ya boyle bişeydi amk. neyse ben insan olarak tahammul edemiyorum, adam uzaylı haliyle zinhar birdaha ayakbasmaz.
  • uzay dediğimiz gelişmiş bir canlının vücudunun bir uzvu. biz de oradaki zararlı bakterileriz. bakteri içinde bulunduğu insanın kendisini bırak, diğer organlarını bile göremiyor. biz de öyleyiz. az mikrop değiliz. sırf zarar veriyoruz bulunduğumuz organa.
  • ihtimallerle dolu bir itiraf. daha kesin ve etkileyici itiraf için;

(bkz: bob lazar)
  • nasa'da görevli bilim insanı colombano, uzaydaki akıllı yaşam formlarının dünya'yı halihazırda ziyaret etmiş olabileceğini iddia etmiş

kaynak

(bkz: burası karışacak vaziyet alın)
  • nasa'dan rusya'ya 'tuvalet' siparişi - sputnik türkiye

yukarıda nasa'nın rusya'dan 19 milyon dolarlık tuvalet siparişi haberi var ki daha önce nasa 50 milyon dolarlara kendi uzay tuvaletini yapmıştı ve bu fiyat amerika birleşik devletleri medyasında yoğun eleştirilmişti kiminde. bu kadar vergilerimiz bunlara mı gidiyor falan denmişti. benim düşüncem nasa'da yolsuzluk olabileceği, çok paralar dönüyor olabilir. bu olay da amerika birleşik devletleri halkına gaz olabilir çünkü uzaylılar ve uzaylı istialsı bu ülke halkınca oldukça bir fobi ve ilgi alanı..

nasa ödenekler artsın, devam etsin diye bunu yaptırmış olabilir, bilmiyorum kesin de.. bunun yanı sıra gök araştırmaları pek çok buluşu beraberinde getiriyor sivil ve askeri olarak ve bu milliyetçilik açısından da önemli. hz.muhammed rızkınızı yerde ve gökte arayın hadis i şerifinden bahsedilir. gök araştırmaları sonucu pek çok buluş bulunmuş.. uzay madenciliğive dünya madenciliği de önemli konular..

bu arada uzaylıların çoğu aslında insanlarla dalga geçen cinlerdir. polislerin, halkın gördüğü aşağı yukarı inen ışıklar çok görülüyor ve mit'te bile bunun masası var. köylülerden tanığız yukarıdan ışık akrabamıza, köylümüze indi ve çarptı adamı. dedem ıssız bir yerde eşek ve etrafında dolanan yeşil şeyler görmüş. bu iddialar çok ve kimi hallinasyon olsa da bence çoğu doğru.

uzaylı var mı derseniz, olabilir.. kuran'da güneşe konan set mi ne var mesela. uzaylı olmasa bile uzaya çıkıldığını düşündürüyor. allah'ın yerin ve göğün orduları allah'ındrı mı ne demesi de mesela ilginç bir olay.. kuran'da fil suresi olayında gelen ebabil kuşlarının uzaylı gemiler olduğu da konuşulur kimince..
  • itirafa gerek yok gelmemesi ve olmamaları anormal bir durum olur.
  • bizim (bkz: aselsan)boşuna aynalı lazer makinası yapmamış demek.
    (bkz: barış manço)
    aynalı kemer ince bele
    bu can kurban tatlı dile
    seher vakti bir güzele vuruldum
  • bkz. annunakiler
hesabın var mı? giriş yap