şükela:  tümü | bugün
  • british american pharma yazısını gorunce migrostan hemen aldıgım dandik burun plasteri. maalesef breathe right ın yanına bile yaklaşamıyor. gece bir şekilde burundan çıkıyor ve işe yaramıyor.
  • bu burun bandini 2 defa breathe right bulamayip deneyimledim. ciddi urun gelistirmeye kafa yorduklarini dusunuyorum 2 deneyim arasindaki farktan dolayi.. son haliyle ozellikle arayip bulup kalici olarak bu urune gectim an itibariyla.

ılk ciktigi haline gore bandin altindaki kagitlarin acilma sekli (yan yana iki parcayi acmasi daha kolay ve dokunmadan burna yapistirabiliyorsunuz, ilk basta yatay cizgiyle bolunen 2 bant parcasiydi) ve dokusu artik daha iyi gibi geldi bana.. acikcasi son versiyonda kullanilan malzeme ve bantin yapisi breathe right’tan cok daha iyi bence, su gripliyken burna yapistirdim hava girmeye basladi yahu.. (en azindan bildigin sari yara bandi degil pamuksu dokulu bi malzeme kullanmislar)

farkli deneyimleri anlayamadim ama yapiskanlik duzeyi ve nefes performansi olarak bende son hali breathe right’a gore acik ara daha iyi, bu da sanirim bantin kesimi ve yapiskaniyla ilgili. bir de su burundan cikartinca sanki yara bandini cikartmissin gibi sacma yapiskan bisey birakmiyor geride sabahlari..

tek sikintisiysa satis agi sanirim, burnum kocaman olsa zaten nefes problemi yasamam, once gratis’e baktim sirf dayamislar buyuk boylari; sonra migros’a gittim, yahu koskoca migrosta bunun normal boyundan sadece 2 kutu vardi, olumune koyduklari buyuk boy kutular komple duruyor.. biraz dagitima ve normal boy uretim sayisina dikkat etmeliler..

onun disinda bu ozeni ve fiyat performansini gostermeye devam ederlerse,kar marjina oynayan breathe right i yakinda gomerler bu gidisle bence.