şükela:  tümü | bugün
  • beni dumura uğratan olay... nasa yayınladığı iş ilanıyla uzaylılarla savaşacak eleman aradığını ve karşılığında senelik 187.000 dolar ödeyeceğini duyurdu.

kaynak bu da başvurunun yapılacağı adres (telaşlanmayın sadece abd vatandaşları başvurabiliyormuş)

başvuran kişilerin matematik, mühendislik veya fizik bölümlerinden yüksek lisansa sahip olmak da gerekiyormuş.
  • "only us citizens and us nationals can apply."

üzücü.
  • ssk var mı? yol - yemek ücreti dahil mi? açıklanmamış ilan. ayrıca ilanın altında "lütfen ciddi adaylar arasın" yazılmamış. fake olma ihtimali yüksek.

(bkz: böbrek.avi)
  • uzaylılarla savaşmak ne alaka çözemediğim haberdir. magazin dergisi gibi başlık açıyorsunuz. gezegen ve uydulardan gelebilecek biyolojik tehditlere karşı oluşturulan bir görev. iki taraf arasında biyolojik aktarımı kısıtlayıp atıyorum europa' nın buzlarının altındaki biyosferi korumak gerek, yabancı canlıların o ortama nasıl bir etki yapacağı bilinemiyor. aynı şekilde dünya' yı da korumak amaçlanıyor. gayet açık yazmışlar ne bu gaz savaş falan.
  • tuhaf olmayan bir olay. bu tarz uzay kontaminasyonu önlemlerini yıllardır alıyor nasa, böyle bir iş ilanı yayınlaması çok normal. he aynen uzaylılara karşı. fav kasmak için neden yani amk?

"... nasa maintains policies for planetary protection applicable to all space flight missions that may intentionally or unintentionally carry earth organisms and organic constituents to the planets or other solar system bodies, and any mission employing spacecraft, ..."
  • maaş ; " $225,000 "
  • neden bu kadar uğraştıklarını anlamadığım olay. gönder chuck norris i bitsin gitsin.
  • (bkz: inanma seni sikecek)
    ulan hep şu bakınızı vermeyi istemiştim. nasa'ya denk geldi iyi mi.
  • uzaylılar ortaya çıkmadığı sürece bir güven abidesi olarak maaşını alarak oturacak, ama ana gemiyi görür görmez de taraf değiştirerek uzaylıların dünyadaki rehberliğini ve izciliğini yapacak görevliye ilişkin ilandır. bu arada kariyerinin sonundaki bir cia veya fbi görevlisinin maaşını, belki de nasa direktörlüğü ile sonuçlanacak kariyerinin başında almaktadır.

"dünyadaki tüm çalışanlar sadece şu iki konuda hemfikirdirler; herkesten fazla çalıştıkları ve yaptıkları işe karşılık maaşlarının düşüklüğü"
    not: - ? - söyleyeni hatırlayan yeşillendirsin-