şükela:  tümü | bugün
 • prince naseem olarak taninan karizma silsilesi, cirkinlik abidesi, her kizin ruyasi musluman boksor...
  http://www.princenaseem.com/
 • şova dayalı tekniğiniyle beni bile büyülemiş kişidir [burada beni bile asil zadeleğimden değil bokssevmememden ileri geliyor.] adam, savunmayı beliyle yapıyor. yüzünü asla kollayırla korumuyor ve çok hızlı ama baya bir artist.
 • mac sonrasinda genelde kazanan taraf oldugu icin omuzlara cikar yumruklarina ufler tipki red kitin tabancasina ufledigi gibi ...
 • ters guardlı bir boksördür denebilir. ters guardda sağ el önde olur. savunma onunla yapılırken sol elle bitirici vuruşlar yapılabilir. naseem hamed ise sağ kolunu savunmada değil rakibinin ağzını burnunu dürtüp asabını bozmada kullanmaktadır. sol eliyle de rakibinin guardının ortasından yumruk geçirmeyi başarır.
  her maçı izlenesidir. şov yapar, maç bitince takla atar, rakibini sırtından atar.
  kısacası boksa güzellik katan bir insandır kendisi.
 • daha on veya oniki yaşında iken antreman yaptığı spor salonuna gelen gazete muhabirine
  -baba benimde haberimi yap ileride şampiyon ben olunca parayı götürürsün bak söylemedi deme sonra
  gibisinden birşeyler söyleyerek, taa o zamandan kendini belli etmiş süper adam..
 • ayrıca
  -bana prens denmesinden hoşlanıyorum, ben ancak prens olurum kral değil çünkü kral bir tane ve o da muhammed ali
  cinsinden birşeyler söylemişliği de olup, saygıda kusur etmeyen insandır..
 • http://fightnews.ru/mt/archives/naseem hamed.jpg
  http://eur.news1.yimg.com/…127161848.j9i0p3ch0b.jpg

  bu reswimlerde gorulen surat ifadesini maclarinda da gorebilceginiz insan, arabim, sovmenim benim.
 • 1974 doğumlu, yemen asıllı ingiliz boksör. 1992-2002 yılları arasında profesyonel dövüşmüş olup, 31'i knock out ile 36 galibiyet 1 yenilgi almıştır. ancak onu özel yapan, rakiplerini sinirlendirirken izleyicileri kahkahaya boğan eğlenceli stilidir.

  http://www.youtube.com/…h?v=28z0rycy29c&feature=fvw
  http://en.wikipedia.org/wiki/naseem_hamed
 • prince naseem hamed ya da kısaca prince naseem olarak bilinen eski ünlü tüy sıklet boksörü. oldukça başarılı ve agresif bir boksördür. ayrıca şov yapmadan da duramaz. arap asıllı olmasına karşın ingiliz vatandaşıdır. boks efsaneleri arasına adını yazdırmıştır.
 • ergenlik yıllarımda cine 5 dönemlerinde supersport diye cine 5 in bir yan kanalı vardı. naseemin maçları gece 5 te falan olurdu, kalkar babamla beraber izlerdik. ringe çıkışları mükemmeldi. uçan halıyla bile ringe inmişliği vardır.
  çok yaratıcı şovlar yapardı. her maç knockout için atak oynar gardını bile almazdı, açık dövüşürdü. maç boyunca rakibiyle dalga geçerdi. boks izlemeyi çok sevdiğimi zannediyordum o yıllarda ama naseem boksu bıraktıktan sonra hiçbir boks maçı izleyemedim. meğersem boksu değil naseemin şovlarını seviyormuşum. hala yıllar sonra bile naseemin maçlarını açar youtubeden izlerim. büyüksün naseem reis.

  http://www.youtube.com/watch?v=2jp3bs5_m58