• ilkbaharı yaza bağlayan bir gece isterdim. hafif serin, otların kokusunu ciğerime çekerek. bazı böceklerin ve kuşların sesi de katık olursa(gece öten kuşlar var), başka bir şey istemem.

lokasyon rumeli.
  • dalarken su altı mağarasında kaybolmak, dar tünellerde sıkışmak ve tüplerindeki havanın yavaş yavaş azalması.
  • soğuk bir kasım gecesinde, soba yanan bir odada; başımda kuran okuyan birisi varken...
  • yarın uyanamayacağımı bilmeden derin bir uykuya dalarak.
  • uykumda olmasını isterdim. çünkü o anı hissetmeyi pek istemem.
  • gaz sızıntısının yavaşça yayıldığı, karşı koyulamaz bir uyku isteğinin oluştuğu sonrasında da o uykudan bir daha uyanamama ile gerçekleşen bir ölüm.
  • vücut bütünlüğünün bozulmadığı her ölümü kabul ederim. organlarımın benden sonra hayat kurtarmasını çok istiyorum.
  • elden ayaktan düşmeden, kimseye yük olmadan, geride ne yapar ne eder bensiz diye düşüneceğim biri olmadan öleyim şekli de tabiki çok acı vermeden olsun. bundan daha iyi bi ölüm heralde olamaz.
  • uyumak ve uyanamamak
  • her yaz tatili muhakkak kötü bir haberle mahvolan biri olarak, ben de bir yaz günü ölmek isterdim. akşam vakti hatta. acısız, huzurlu bir ölüm..
hesabın var mı? giriş yap