şükela:  tümü | bugün
  • hande yener'in son albümünün ismi..
  • durupdururken delirmedim diye devam eder.
  • "- biz dört defa taşınınca delirecek insanlar değiliz. yediyüzkırküç defa oldu efendi buu! yine de.. tam.. üşütmedik. "
    (bkz: deliler)
    "-okları hatırlayın?"
  • hande yener'in üçüncü cesur adımı.
  • şarkı sözlerini nietzche yazmıştır.
  • apayrı'dan da apayrı bir hande yener albümü. yine öncü, yine yenilikçi, yine çok güzel.
  • bu hanımdan hic hazetmez etiler popcusu gozu ile bakardim.
    kendisinden ozur diliyorum. kendisi turk muzik tarihine gececek isler cikarmakta. onceki albumu benim gibi onyargili biri icin bile surpriz olmustu.
    bu seferki acaip olmus. oyle boyle degil. hayir 100 bin satmaz o ayri . fakat parcalar super altyapi muhtesem yorum super.
    ne yaptin sen hande hanim ? sarkilarin adam gibi 30-40 saniyelik introlar ile basliyor, icinde darbuka , keman , zil çalgu çengi de yok .
    ee nasi satacak bu album ..
    yok yok ne olur bozmasın bu tarzi. olmus kere olmus, helal kere helal olsun .. bu ulkede bu tarza cesaret etmek bile bir harekettir.
    guzel guzel, bugun romeo'yu al koy, ingiltere 45'likler listesinde ilk 20 den yer bulmazsa insan degilim.
  • apayrı'nın tadını ilk anda kibir'le devam ettiren albümde ilerledikçe yeniliklere rastlıyoruz, bi kraftwerk etkisi var mesela mekanik sesler çoğalmış müzik daha elektroniğe kaymış, 15 seneden sonra pop dinletmeye başlayan apayrı albümünden sonra hayal kırıklığına uğratmayan hande yener albümü.
  • koşa koşa edineceğim, seve seve dinleyeceğim, deli deli dans edeceğim hande yener albümü. bir kaç sene önce "acele etme bu aşk dediğin biraz zaman alıyor" diye çıkıverdiğinde demiştik bu kadın delirdi, takip etmek lazım, acayip işler yapmaya niyetli gibi diye; al işte.