şükela:  tümü | bugün
  • tinder'de tanişip ilişki yaşamaya başlayan ancak "elalem ne düşünür" diye çekinen tirsak karakteri gelişmemiş canlilarin başina gelir. tinder'i kerhane olarak gören abaza adamlar ve karilar yüzünden hep.
  • arkadaşım ve sevgilisi tinder’da mach olmuşlar 2-3 ay takılmışlar. bi akşam beni misafir ettiler yedik içtik tinder geyiği açıldı. ya kanka kaydır düşer bişiler dediler... kaydırmaz olaydım, yenge ile yakın mesafe olduğumuz için mach olduk. gerisi herkesin farklı bi konu açmaya çalışması.
  • gayet normaldir. yıl olsa da 2017 hala internette tanışmak hoş karşılanmıyor toplum içinde.
    valla biz sözlükte tanıştık bile diyemiyoruz. nerde kaldı tinder . ailelerimiz bizi arkadaşlarımız tanıştırdı sanıyor. gerçi öyle de olabilirmiş. ortak arkadaşlarımız varmış meğer.
  • bu şekilde tanışan, bir süre fuckbudy olarak takıldıktan sonra bir yıl kadar da birlikte olup ayrılan arkadaşlarım var. konusu açıldığında ilişkideki erkek kişisi neredeyse böyle bir şey yaşanmadığını iddia ediyor ve tinder kullanan kadınlara üstü kapalı laflar sokuyor. o kadar samimi olmasam onlarla eminim ki tinder'dan tanışma hikayesine ürettiği alternatif hikayeyi de yutturmaya kalkar. erkek kişisi tinder kullananlara hakaret içeren şekilde konuşurken de kadın kişisi konuyu değiştirmeye çalışıyor.