şükela:  tümü | bugün
  • nasılsa sevişemem içliği kadar hayatta önemli bi yer tutuyor. ben de çok yapıyorum mesela, aman sanki kimin evine gireceğim yahu deyip çorabın delik kısmı giyilen kısmından daha fazla olmasına rağmen giyiyorum. sonra o ev senin bu ev benim, ayağımı götüme soka soka dolaşıyorum artık. sanırsın bayram ziyareti yapıyorum. bu da murphy işte. üzücü.
  • nasılsa sevişmem donu ile gardroptan tanışır bunlar. huysuz, aksi, lanettirler.
  • ayağı acıtır.
    o iki küçük parmak o delikten çıkar ve çorabın deliğinin daha çok parmağı kapsamak isteyen gerilmiş kenarları, o iki parmağın kıyılarını keser.. ` : vay amk`
  • asla giyemediğim çorap.

ne zaman delik bir çorabı giyecek olsam, "allah!! ya birinin evine gidersem!!" diye endişelenip çorabı giyemiyorum.

niye bu kadar endişelendiğmi bilmiyorum ama o çorabı giyince aniden birinin evine misafir olacakmışım gibi geliyor.

sanırım küçükken delik çorapla birinin evine misafir oldum. hatırlamıyorum ama bu korkunun altında böyle bir olay yatıyor olabilir.

sonradan gelen edit: dün delikli bir çorap geçti elime. önce giydim, sonra çıkarsam mı acaba, ya birinin evine davetsiz misafir olursam dedim. daha sonra aklıma yazdığım entry geldi. aman be dedim zyp, hayatında bir kere olsun bu kadar takıntılı olma. giydim çorabı. ah sen misin giyen? akşam bir baktım halamlardayım. tabii ki ayak baş parmağım da halamlardaydı. üçümüz güldük, eğlendik. ben ve ayak baş parmağım dersimizi aldık. delikli çorabı çöpe attık.
  • insanı her defasında rezil eden çoraptır.

daha da giymem lan!
  • bunun bariz olanlarına canım feda.. giyer giymez kendisini belli eder.. yüksek ihtimal, tombiş başparmağın ucundan baş verir.. göz göze gelir, gün içindeki olasılıkları değerlendirir kararını verirsin.. dışarıda buluşulacak ve gecenin sonunda herkes evlerine dağılacaksa gönül rahatlığı ile giyersin.. karakterlidir, dürüsttür hiç değilse..

ama bazıları var ki.. giydiğin zaman anlamazsın bile.. misafirlik için ayırdığın sıfır çoraplarının arasında bile bunlardan bulunma ihtimali vardır.. saçma sapan bir şekilde, parmaklarının altına saklanır çünkü şerefsiz delik.. çoraplar giyildikten sonra ayak parmakları şöyle bir hareketlendirilir ki değişik açılara ulaşabilesin.. son kontrolde yakalayabilirsen şanslısın..

bunların daha da hainleri, ayak tabanında veyahut çoraplar giyildikten sonra yukarıdan bakmak suretiyle ifa edilen son kontrol açısının dışında deliği olan çoraplardır.. ahanda bu ama belirdiklerinde her şey için çok geçtir.. misafirlikte, tüm gün ayaklarını bilumum şekle sokmanın ardından, aniden anlarsın.. ve işte o an, her şey için çok geçtir..
  • ani gelen soğuk bir misafirlik akımı ile insana tuhafiye aratır. bir de çorabı tuhafiyede değiştirmek vardır ki düşman başına.
  • kendi evime de girmeyecegim coraptir.