şükela:  tümü | bugün
  • bugün yayınlanan yeni aleyna tilki şarkısıdır. cornetto için yapılmıştır.

buradan
  • cornetto reklamı değil de aleyna şarkısı klibi gibi. ya bu kız iyi hoş tamam elinden geleni yapıyor ama o yüzündeki ifade direk itiyor insanı. çok haberi yapıldı, çok gündem oldu ondan mıdır nedir ben bu kızdan bıktım. gereksiz bir şekilde seksiliği ön plana çıkarılıyor. kız 19 değil de 30 gibi yahu. imajını bir gözden geçirmeli.
  • yalın'ın cornetto şarkılarından sonra baya tırt olmuş şarkıdır.
  • çok net olarak; çok kötü bir reklam şarkısı olmuş. şarkı o kadar kötü ki yaz boyunca cornetto yerine ülker golf maraşım alasım geldi...*

elde düzgün bir şarkı olmayınca; prodüksiyon yapmışlar, aleyna'ya mini mini elbiseler giydirip, siyah peruk takmışlar ve sadece bunlarla ilgi çekmeye çalışmışlar. sonuç olarak hiç olmamış, üstüne de itici olmuş, sakil durmuş.

peki bu işin doğrusu neydi, güzeli neydi?:

(bkz: https://www.youtube.com/watch?v=ygzaknueg_y)
    (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=xeb87jq9ckq)
  • başıma bir iş gelecekse de umrumda değil. çok güzel şarkı. ben beğendim.
  • bu kızın eline oyuncak bebek falan vermeyi kesseler artık. buna takıldım evet.
  • cornetto reklamı için ne kadar uygun emin değilim ama şarkı baya iyi olmuş. bu kızın kendisinden her ne kadar haz etmesem de şarkı anlamında iyi işler çıkarıyor/çıkartması sağlanıyor daha doğrusu. nasılsın aşkta şarkısı da önceki şarkılarından ve piyasadaki diğer şarkılardan farklı bir havaya sahip. yeni bir şeyler yapmaya çalışmasını beğeniyorum. ama asıl düşüncem bunları tabi ki bu kızın kendi zekasıyla yapıp üretmediği, bu yüzden birlikte çalıştığı insanları daha çok takdir etmek istiyorum.

klipten değil şarkıdan bahsediyorum arkadaşlar.
  • yorumları "yalın neden yok?" isyanlarıyla dolu olan şarkı. oysa cornetto'da zaten yalın yıllardır yok. aradaki süreç kaçırılmış.

(bkz: ashab-ı kehf)

yalın şimdi ne yapıyor
    işte yalın'ın son hali
  • 10 yıllık unilever çalışanıyım, böyle bir rezalet daha önce görmedim.

tek kelime ile vasat altı.

yalın'dan nerelere.

reklam pazarlama sorumlusu torpille buralara gelirse olacağı bu tabi.

yazık cidden yazık. alan jope duy sesimizi.
  • eski cornetto reklam şarkılarını düşününce, oldukça kötü bulduğum şarkıdır. olmamış.