şükela:  tümü | bugün
 • kelimesi kelimesine doğru açıklamalardır.
 • her kelimesi özenle seçilmiş ve herkese ders olması gereken bir bildiridir.
  helal olsun. gte gt demiştir. yağmacı ruhlu o.çocukları tarafından hedef gösterilmektedir.

  not: o.ç osmanlı çocuğu
  bu arada başlığı açan demişki 99 daki yagmacılar multeci miydi diye ? hayır doğudan kamyonlara atlayıp gelen peşmergeydi çoğu . ve vur emri bile verildi , çıktıkları yere geri soktular o şerefsizleri. şimdi ise güpe gündü yagma , taciz , gasp , hırsızlık , cinayetler 6 milyonluk mültecilerle birlikte artmışken birde öyle bir felakette neler olacağı aşikardır.
 • adam videoda olası istanbul depreminde, 99 depreminde olduğu gibi alınan hasarların milletçe birlik ve beraberalik duygusu ile çözülmesi için millet olmanın gerekliliğinden bahsediyor.

  tanım: mültecilerin istila ettiği istanbulda olabileceklerden bahsettiği realist, açık sözlü, dürüst olduğu için suçlanan insan
 • şabanların, kendini hümanist zanneden cahillerin bokladığı konuşma.
  gölcük'te mülteci mi vardı demiş, lan daha kötü ya? senin zaten ülkende böyle bir utanmaz grup var, sen şimdi potansiyel cihatçı milyonları ülkeye soktun, çoğu dil bilmiyor, geçmişleri-sabıkları hakkında en ufak bir fikrin yok.
  boş konuşmayın, gelin zeytinburnu'na, türk'ten fazla sığınmacı var. burada bir yıkım olursa ölen kurtulur, kalan da dilini-kültürünü bilmediği en az 200 bin arap'la mad max filmi çeker.
 • mülteci muhabbetine girmeyeceğim. onları yoksulluk içinde yaşayan türklerden farklı görmüyorum. kaybecek bir seyi olmayan insan, milliyeti fark etmez, tehlikelidir.
  diğer yandan büyük istanbul depreminde apokaliptik bir ortamda olacağımıza kesin gözüyle bakıyorum. şehre giriş ve çıkışların mümkün olmayacağı, göçük altındakileri kurtarmaya kimsenin yetişemeyeceği, yağma ve talan dolu günler olacak. insanlığın acı yüzüyle asıl o zaman karşılaşacağız.
  eğer hayatta kalan grupta olursam, dönüşeceğim insan beni bile şaşırtabilir. çocuğuma zararı olacak birini de epey şaşırtabilirim. keşke hiç görmesek o günleri
 • afganlilar pakistanlilar gupegunduz çocuk taciz ediyor. oyle bir kaos ortaminda maalesef istenmeyen sonuclar daha fazla olabilir. kendi milletimizden de yapan olacak illaki. ama bazilari suca daha aliskin. daha olasi. ve bu irkcilik sayılmaz.
 • son derece dogru bir onermedir.

  ve uzgunum aktroll beyler hanimlar ama bu da 86382926 yildir ulkeyi yonetip deprem konusunda hicbirsey yapmayan hukumetin hatasidir.
 • adam türkiye cumhuriyeti vatandaşları yapmaz demiyor, vatanını bırakıp kaçan daha çok yapar diyor ve haklı.
 • önceden de ırkçı(sözde milliyetçi) olduğu söylenen birinin şaşırtmayan sözleri.
 • zamanında engellemekle çok iyi yaptığım bir aktroll'ün akla ziyan hedef göstermesidir.

  nasuh söylediklerinde hakli, bu büyük bir risk.

  sadece o değil. ülkeye verdikleri zararlar çok ama çok büyük. hepimizin sırtına binen vergilerin müsebbibi onlar, hastanelerin bütün yataklarında önce onlar vesaire vesaire.

  biraz nefes almamız icin derhal geldikleri yere geri gönderilmeli hepsi, özellikle suriyeliler.