şükela:  tümü | bugün
  • evet, gerçekten yok böyle bir şey... ama sözlük de dahil bu şekilde kullanımı mevcut.
  • levent'de bir oto galeri. gri piyasa işi yapanlardan. yani lüks ve aşırı lüks otomobilleri yetkili ithalatçısı olamamasına rağmen yasal yollarla ithal edenlerden. ellerindeki canavarlara bakarken arabadan anlayan, fazlasıyla profesyonel ve piyasaya hakim oldukları anlaşılıyor. (2005 mustang gt bile getirmiş adamlar)

lakin 550 maranellonun ilanına bile sigara içilmemiş notu düşmüşler. kınadım, güldüm. e be kardeşim maranello diyorsun sigara içilmemiş diyorsun mangal yaksan içinde umrunda olur mu insanın bi sor...
  • servet satan her turlu lüks arabanın sıfır veya 2. elini bulabileceğiniz bir galeri. fiyatlar ve mevcut otomobiller icin:
    http://www.nasyonel.com/
  • arabam.com ilanlarında karşıma çıkan bütün vay anasını diyeceğim araba ilanlarının sahibi olmasıyla dikkatimi çekmiş oto galeri. istanbula gidince ziyaret edip , gizlice arabaları mıncıklayıp tatmin olmak farz oldu.
  • otoparkı inanılmaz olan oto galerisi. içerisine girmek herkese kısmet olmaz ama girenin çıkası da gelmez resmen. en bomba klasik otolar, motorların yanı sıra piyasaya yeni düşmüş ferrari porsche mercedes bentley lamborghini gibi aşmış oto markalarının en bomba modelleri bulunabilir. delikanlı adamlardır, yamuk çıkmaz yaptıkları işlerde. bir gün kendim için de almaya gideceğim inşallah
  • nuhun gemisi oto galerisi. bir otomobil markası olsun satılık ve bunlar da olmasın!! mümkün değil. ben aşağıda garajda, imalathaneleri var diye tahmin ediyorum.
  • inanılmaz bir yer. galeri değil rüya bahçesi.
  • nasıl bir ekonomik güç olduklarını tahmin bile edemediğim firma. bazı araçlarda ortalamanın biraz üstü fiyat çekiyorlar gibi. günahlarını da almayalım. ama o nasıl bir galeri arkadaş? sağlam adam ruh hastası olur, sağlam kalbi olan adam oradan acil bypass ihtiyaçlı çıkar. otomobiller akıl alır gibi değil.