şükela:  tümü | bugün
  • bir belgeselinde hayata tutunmuş diye gösterdiği kutup ayısı görüntüsünü, başka bir belgeselinde kullanıp hayatta kalamadı şeklinde kurgulayan kanal.

harbiden şu kurgu mevzusu hissedilince belgeselin tadı kalmıyor.
  • sabahlara kadar izlemeye doymadığım kanallar serisinin en renkli olanı, yalnız ezbere çekince programları gece boyunca tekrarlar yüzüden baymıyor değil. gündüz ve akşam performanslarını bilemicem, yeni programlar/sezonlar başlıyor elbette.
  • ufak bir mübalağayla evde 7/24 açık olan kanal.
    i love teledünya
    i love net geo wild
    i love shark week
  • nat geo'yla birlikte en güzel kanallardan biri. reklamları kendi program reklamları oluyor çoğunlukla ancak o kadar sık giriyor ki bazen yeter artık kesme de göster şu belgeseli dedirtebiliyor.

özellikle yazın nat geo'da dönen kulube tutkusu, richard hammond ile hava durumu ve yukon nehri reklamı kusmuştum.

ufak eleştiriler elbet olur. kendileri bir numaralı kanaldır. izleyin, izlettirin.
  • özellikle eve iş getirdiğimde izlerim. fonda açık olur mutlaka ne alaka ise. birde deli gibi korkarım yılanlardan ama özellikle yılanlarla ilgili belgeselleri gözümü kırpmadan izlerim.
  • aynı belgeselleri döndürüp duran kanal.

belgesellerdeki kutup ayılarını şimdi görsem tanırım, o raddeye geldim.
  • neden bilmiyorum, son zamanlarda iyice bokunu çıkaran belgesel kanalı. ne zaman açsam canavar balıklar belgeseli var.
  • gecenin bir vakti, uyku tutmayınca elimde bira ile izlemekten büyük keyif aldığım, sadece vahşi yaşamı konu edinen, başarılı bir belgesel kanalıdır.
  • koskoca bir ülkenin beyinlerini uyuşturmak için her gece her gece tuhaf tuhaf hayvanları yayınlayan bir kanal. bir de matah bir şeymiş gibi gelip burada "abi dün gece zebrayı sıkıştıran çitayı gördün mü", "ay o anakonda boa yılanını nasıl yiyemez ya" falan diye birbirini yiyen tipleri görünce sinirim tepeme çıkıyor!!1!bir! anakondacılar boa yılancılar olarak ikiye bölünmediğimiz kalmıştı bir!

keçi boku izleye izleye iyi uykular türkiyem!