şükela:  tümü | bugün
 • will i am'in keşfi bir tür popstar. ileride adından sıkça söz ettirebilir.
 • mirrors'ı candır.
 • tam ismi için:
  (bkz: natalia keery-fisher)
 • kendisine çok asil duygular beslediğim, ciddi düşündüğüm ve eğer kendisi de onay verirse yeni ve uzun soluklu bir ilişkiye adım atabileceğim hatun.
 • mirrors gibi son yılların dinlediğim en güzel pop şarkılarından birini yapmış olan, sahip olduğundan çok daha fazlasını hak ettiğini düşündüğüm süpersonik müzisyen.

  mirrors cidden birçok amerikan pop starının çıkardıkları hitleri tek tek sallar, atar.
 • deezer'da karşılaştığım problem şarkısıyla tanışıp beğendiğim güzel aksanlı minyon şarkıcı.
 • champagne showers şarkısında lmfao'ya düet yapmıştır.

  (bkz: link)
 • madonna'nın yeni albümünde söz yazarları arasında yer alan şarkıcı.
 • her takım elbise giyeni kendi eşi willy moon'u taklit etmiş sanıyor olabilir. x factor'un yeni zelanda versiyonunda kocasıyla birlikte yarışmacıya karşı sergilediği aşağılayıcı tavırdan dolayı kovulmuştur.
 • yaklaşık bir hafta önce , yeni zelanda'nın ses yarışmasında yarışmacılarından birini sert bir şekilde eleştirmiştir.

  görmek isteyenler için https://www.youtube.com/watch?v=dntp9-ajleq

  ''ladies and gentlemen, ı am just gonna state the obvious: we have a doppelganger in our midst. as an artist that respects creative integrity and intellectual property, ı am disgusted at how much you have copied me. do you not have any value or respect for originality? you’re a laughing stock, it’s cheesy, it’s disgusting. ı personally find it absolutely artistically atrocious. ı am embarrassed to be sitting here in your presence having to even dignify you with an answer of my opinion.''

  şimdi ilk olarak ,
  1- televizyon da gördüğümüz her şey önceden planlanmış şeylerdir. prodüksiyon dediğimiz şey budur , ne çok izlenme getirir diye hesaplanır ve ona göre plan yapılır.
  2-amaç paradır , ne kadar çok konuşulursa o kadar çok para gelir.isimler önemli değildir , a kişisi gider b kişisi gelir.
  3-fikirlerin gerçek sahibi karşımıza çıkmaz.niye risk alınsın?

  tamam şimdi bunlar cepte.natalia kills kötü bir şey yapmış mıdır? evet. peki insanlar buna ne yaptılar? youtube'dan , instagram'dan , twitter'dan hakaretler , küfürler edildi. kocasına ve kendisine.

  birkaç örnek:

  -wow ı hope they won't sell an album never again. hate when people feel that they are better. ıdıots!!!! this guy looks a lot better than her crazy husband ?

  -someone needs to "kill" natalia. what a pretentious, unpleasant human being. her existence is unfortunate. ?

  -stop judging people and get a life instead bitch.?

  -why the fuck is that caterpillar eye browed bitch still alive??

  - fucking betch?

  -ur disgusting natalia and so is ur ugly husband, thinking that u can be a judge on x factor and then call a new zealander disgusting and that he has no identity u stupid disgusting person im glad that u both got fired off x factor and im also glad that nz hate u... go back 2 america and i hope ur not welcome back 2 nz again u bitch!!.... ???????

  - your ugly and you can't sing so fuck off bitch who ever gave you a record label needs to kill them self cause your a fucked up bitch and don't deserve to live natalia kills alright natalia kills the look of looking like willy wonka your ugly so get the fuck out of new zealand you whore oh and put a bra on you can see your nipples sticking out in this clip?

  bu ve bunun gibi yüzlerce belki binlerce yorum yapıldı.resimler paylaşıldı.

  natalia kills aslında insanların nasıl da kolay bir şekilde kontrol edildiğini , yönlendirilebildiğini göstermiş bir şarkıcıdır. şu ''ezeni ezin'' de yeni bir moda.

  olayın özeti ise şu yorumdur:

  - how ironic, you people hate her for bullying, yet now you're all doing the very thing she did, bullying her and calling her names and making fun of her because of her looks and the way she dresses and sings. you are all hypocrites.?

  insanlar ikiyüzlüler.natalia , joe adında ki adamı canlı canlı itin götüne soktuğu için ''suçlu'' ve bu diğer insanlara ona aynısını yapma hakkı veriyor diye düşünülüyor. aynı bizim türkiye de ki ''tecavüz edene tecavüz edin'' mantığı gibi.

  bu arada natalia instagram da bir fotoğraf paylaşıp joe'dan özür diledi.ve televizyon da gördüğünüz her şey gördünüz gibi değildir , dedi. hani diyoruz ya ,ortadoğu dünyanın karın ağrısıdır.kötülüklerin kaynağı hep orasıdır , diye.öyle değil. yeni zelanda gibi , yaşama koşullarının gayet iyi olduğu , ekonominin sıkıntılı olmadığı , ingilizce konuşulan bir ülke de bile insanlar mağaradan çıkmış gibi davranabiliyor. keşke insanlar şu ikiyüzlülüğü bıraksalar. ben şu ülke de ki tecavüzcü siken ruh hastalarından da çok sıkıldım , sevmediği herkes için ''ölsün'' diyen insanlardan da sıkıldım. neyin nefreti bu? neyin siniri?

  ek not: joe denen tipin yüksek yerlerde bir akrabası olduğu ve bunun planlanmış olduğunu okumuştum bir yerlerde.elbette yalan olabilir fakat mantıklı geliyor. kendisi yarışmaya kot pantalon ve tişörtle başlayıp ilerleyen bölümlerde bahsedilen takım elbiseden giymiştir.yani gerçekten orta da bir kopyalama var aslında fakat insanlar anın büyüsüne kapılıp beyinleri yerine götleriyle düşündükleri için kimse de ''aa sahiden de öyle'' demiyor.ne diyelim.gerçekten bunların yaşandığı coğrafyalardan kaçmak , uzaklaşmak istiyorum.fakat heryer böyle...