şükela:  tümü | bugün
  • will i am'in keşfi bir tür popstar. ileride adından sıkça söz ettirebilir.
  • mirrors'ı candır.
  • tam ismi için:
    (bkz: natalia keery-fisher)
  • kendisine çok asil duygular beslediğim, ciddi düşündüğüm ve eğer kendisi de onay verirse yeni ve uzun soluklu bir ilişkiye adım atabileceğim hatun.
  • mirrors gibi son yılların dinlediğim en güzel pop şarkılarından birini yapmış olan, sahip olduğundan çok daha fazlasını hak ettiğini düşündüğüm süpersonik müzisyen.

mirrors cidden birçok amerikan pop starının çıkardıkları hitleri tek tek sallar, atar.
  • deezer'da karşılaştığım problem şarkısıyla tanışıp beğendiğim güzel aksanlı minyon şarkıcı.
  • champagne showers şarkısında lmfao'ya düet yapmıştır.

(bkz: link)
  • madonna'nın yeni albümünde söz yazarları arasında yer alan şarkıcı.
  • zayıf olduğu için ''bullying'''e ( türkçe ne yazsam bilemedim ) uğradığını belirten zavallı insan.

http://bigfatfeminist.com/…outh-today-about-how-all

zayıf, şişman ondan öte çirkin insan olmak diye bir şey var ki çok kötü; değiştirilemez, tüm kompleks, öfke ve acizliğin kaynağı. bir de çirkin kadın diye de bir şey var ki bu yaratıkta her ikisi de mevcut o yüzden aslında üzüldüm kendisi için. bir de ironi yapmaya zekası yetmemiş herhalde elinde olan tek şey ''zayıflığı''. eğer 150 yıl önce yaşasa bir dirhem et bin ayıp örter felsefesinin en büyük yalayıcısı olup şişman bir arap bacı ( sempatik arap bacı değil ama rüküş, bol makyajlı, milletin dedikodusunu yapan vs ) olarak zayıflara hakaret edip sonra aslında kadın, cinsiyetçilik, şekilcilik diye zekasını ortaya koyan boku kapama hareketleri yapacaktı.
  • her takım elbise giyeni kendi eşi willy moon'u taklit etmiş sanıyor olabilir. x factor'un yeni zelanda versiyonunda kocasıyla birlikte yarışmacıya karşı sergilediği aşağılayıcı tavırdan dolayı kovulmuştur.