şükela:  tümü | bugün
  • 74 doğumlu güzel bir kadın. türlü komiklikler yaparken gördüm kendisini jay leno'da.
  • güzel ve eğlenceli komedyen.

üsteki entry için gelsin;

http://www.vidivodo.com/…ht-show-with-jay-leno-e2tv
    https://coub.com/view/34gprek2
  • let's be cops filminde süperdir.
  • bu kadının tubbin with tash diye 3.5 dakikalık bir komedi programı var youtube'da senifeld'in arabalıkahveli komedi programı önünde secdeye varır o kadar komik.
  • comedy central roast of james franco'da sarah silverman'ın, natasha leggero'ya dediklerini unutamıyorum:

--- spoiler ---
    natasha, küçük bir şişava gibi. minik, narin, cesur....ve meksikalı dna'sı ile dolu. yanlış anlaşılmasın, meksikalı dna'sı ile dolu derken.. meksikalıların dölü ile dolu demek istedim. natasha'nın pörsümüş vajinasına boşalan onlarca meksikalı erkek yani. yuttuklarını saymıyorum bile. yanlış anlamayın dedim.
    --- spoiler ---

natasha leggero, lisa lampanelli ile birlikte en sevdiğim kadın komedyenlerden. magazinden uzak kalmış olmalıyım, halbuki sık sık kim ne yapmış takip ederim. natasha leggero, 3 yıl önce komedyen moshe kasher ile evlenmiş. netflix'in the honeymoon standup special'ını izlemesem, ne evliliği, ne de hamileliğinden haberdar olacakmışım, evet büyük kayıp. kadın gitmiş, bulabileceği en yahudi isimli adamla evlenmiş, hem de hasidik gelenekler eşliğinde.

the honeymoon, 30'ar dakikalık üç bölümden oluşuyor. ilk bölüm yalnızca natasha'ya, ikinci bölüm moshe'ye, üçüncü bölüm de seyirci roast'una ayrılmış. karı koca çok komikler, birbirlerine giydirip duruyorlar. ekran başında gözyaşı döktüm, relationship goals değil de ne...

leggero hanım, hasidik yahudisi mi oldunuz şimdi? brooklyn'e yerleşin en kısa zamanda.

--- spoiler ---

- çocuk sahibi olmak için çok uzun süre bekledim ve en sonunda evlat edinecektim; ama sonra dedim ki "yani... kendi ebeveynleri bile istemiyorsa..."

- eğer, biri beni vaktimden, paramdan, enerjimden edecekse neden amımı parçalamasına da izin vermeyeyim ki?

- bebek sahibi olmak istemememdeki diğer sebep, kendimi bebeğini sıcak arabanın içinde bırakacak annelerden biri gibi hissetmem. o kokudan kurtulmanın ne kadar zor olabileceğini tahmin ediyor musunuz?

- insanların, öldükten sonra soylarının devam etmesini istemelerini anlıyorum. birilerinin de büyüyüp kylie jenner'ın çocuğuna fahişe demesi gerek.
    --- spoiler ---