şükela:  tümü | bugün
 • sözlükteki en sağlam çaylaklardan olan yardımsever doktor kişisi.
  ayrıca komşum olur kendileri.
  umarım tez vakitte yazarlığı verilir.

  edit : kendisi artık bir sözlük celebrity'si.
 • egosu patlamak üzere olan bir doktor adayı. her başlığa ingilicce tıpta okuyrum. almança öğreniyrum yazmadan edemez. uzman olduğunda egosunun patlamış olmasını diliyorum.
 • (bkz: tamam sakin)
 • kendisi tıp fakültesi öğrencisi, okul dili ingilizce ama aynı zamanda almanca kursuna da gidiyor.
  evlilik programı izlemiyor, zamanını iyi ayarlayabiliyor boylece önünden bile gecemeyecegimiz gece klüplerine gidecek vakit bulabiliyor.

  bunlarin hepsi kendi tanımı.
  benim tanimimsa egosu kocaman ancak henüz büyüyememiş bir ergen. nasıl da başardım, ben harikayim zavalli siz siradan insanlar temalı girileri ile egosunu tatmin ediyor.

  ben ise mesleği doktorluk olmayan bir suser olarak onu nasıl eleştiriyorum, haddimi nasıl bilemedim anlamadım *
 • "bir zamanlar fakir ama gururlu bir genç vardı ya.." repliğini zamanın taa başından beri içinden sövmüş sövmüş, içinde epey biriktirmiş..
  ellerini birbirine sürtüp "bir zamanlar inek olarak tanıdığınız, sizinle gece klüplerine gelemeyen ezik vardı ya, işte o genç şimdi 2 dil bilen kossskocca bi doktor oldu.. siz kimsiniz ki... nihohahoahoaah.." diyerek entrylerinde* titrini ve düşüncelerini sürekli yineleyen kişidir.

  ayrıca tüm kızlar peşinden koşmaktadır. niye; çünkü 2 dil bilen kosskocaca doktora kendilerini yamamak istemektedirler.. hıhh..
 • altı üstü bir doktor olan, aşağılık kompleksli bir insan.
 • bundan sonra bir soru soracağı zaman cevaplarını önce vermesini temenni ettiğim yazar. söyle hangi diziyi sevelim koca yürekli insan. müthiş dizi kültürünle şımart bizi. game of thrones'dan, breaking bad'den kurtar, n'olur entry gir! her ekşisözlük yazarının izlemesi gereken 10 dizi diye liste yap. yetmezse 100'e tamamla. bak trailerlara, birinci bölümlerine bak. daha fazla yazamıyorum, yazarken boşaldım. yazar kültürüyle boşalttı. helal.
 • black mirror'un popüler olmadığını zanneden yazar.
 • kendisine bir entry üzerine mesaj atma gafletine düştüğüm yazarımsı kompleks abidesi.

  sen benim dedem kim biliyor musun? benim annem şu, babam şu, şöyle müthiş biriyim, iki dil biliyorum, amerika da şu üniversiteden beni çağırdılar diye kafa siken yazar.

  sırf kadınsın diye sana iyi davranacağımı zannetme, ben sözlük abazalarından değilim, biliyorum çok hoşuna gidiyor erkek ilgisi ama bu konuşmada karşında öyle biri yok mesajının üzerine konuşma boyunda dedesine kadar anlatan adama eşcinsel olduğumu, erkek ilgisiyle ilgilenmediğimi söylemem üzerine bana ne senin eşcinselliğinden diye dıngıldamıştır. bundan üç cümle önce daha çok kitap okumamı, anlama yetimin düşük olduğunu iddia etmişti.

  o çok sosyal olduğu amerika'dan her gün connected açıp hakir gördüğü insanlarla sohbet etmeye çalışması da ayrı bir vasatlıktır.

  sanırım eğitim hayatı boyunca ezilmiş, tıp okuyabilme başarısının ötesine geçememiş ki buna tutunuyor, kompleksiyle insanları darlıyor. gördüğüm en kompleksli oğlan çocuğu kendisi.

  sadece goygoy yapıp mesaj atmayı kesecektim, ciddiye alıp bu hareketlerinin doğru olmadığını anlatmaya çalıştım fakat altı boş kibir en tiksindiğim şeyler arasındadır.

  ruhun anadolu çomarı senin çocuk, haddini bil.

  ps: insanları ezmeye çalışırken en azından imla bilgini geliştirmiş halde yap bunu. diğer türlüsü daha bir avam.