şükela:  tümü | bugün
  • sözlükteki en sağlam çaylaklardan olan yardımsever doktor kişisi.
    ayrıca komşum olur kendileri.
    umarım tez vakitte yazarlığı verilir.

edit : kendisi artık bir sözlük celebrity'si.
  • (bkz: tamam sakin)
  • kendisi tıp fakültesi öğrencisi, okul dili ingilizce ama aynı zamanda almanca kursuna da gidiyor.
    evlilik programı izlemiyor, zamanını iyi ayarlayabiliyor boylece önünden bile gecemeyecegimiz gece klüplerine gidecek vakit bulabiliyor.

bunlarin hepsi kendi tanımı.
    benim tanimimsa egosu kocaman ancak henüz büyüyememiş bir ergen. nasıl da başardım, ben harikayim zavalli siz siradan insanlar temalı girileri ile egosunu tatmin ediyor.

ben ise mesleği doktorluk olmayan bir suser olarak onu nasıl eleştiriyorum, haddimi nasıl bilemedim anlamadım *
  • yapis yapis, derya deniz akan bir ego. adeta bir memedali bey, adeta bir ergen kral jofri.

7 tanrinin acil sifalar vermesi dilegiyle bos yasaminda yuksek basarilar diliyoruz.
  • "bir zamanlar fakir ama gururlu bir genç vardı ya.." repliğini zamanın taa başından beri içinden sövmüş sövmüş, içinde epey biriktirmiş..
    ellerini birbirine sürtüp "bir zamanlar inek olarak tanıdığınız, sizinle gece klüplerine gelemeyen ezik vardı ya, işte o genç şimdi 2 dil bilen kossskocca bi doktor oldu.. siz kimsiniz ki... nihohahoahoaah.." diyerek entrylerinde* titrini ve düşüncelerini sürekli yineleyen kişidir.

ayrıca tüm kızlar peşinden koşmaktadır. niye; çünkü 2 dil bilen kosskocaca doktora kendilerini yamamak istemektedirler.. hıhh..
  • altı üstü bir doktor olan, aşağılık kompleksli bir insan.