şükela:  tümü | bugün
 • oldukça kısa boylu, spud webb tadında bir pg. draftte 21den seçilip qrichile beraber knicks'e yollandı. boyuna rağmen son derece iyi bir savunmacı olduğu söyleniyor, çok atletik ve skora katkı yapabiliyomuş, tabi onun boyunda birinden şut atmasını beklememek de lazım..
 • nba'de oynamış en sempatik oyuncular sıralamasında bi 7-8 sene sonra şanssızlık yaşamazsa herkesin ilk 5ine girecek bir adam bence, tam benim kalemim.. çük kadar boy, ama saf güç.. bir de bıdı bıdı koştururken o kadar şeker görünüyor ki aşık oldum adama.. surat zaten çocuk gibi, alıp seveceksin bunu.. salacaksın potaya uçup kaçıp basacak..

  boy/güç oranı olarak yine nba'in gelmiş geçmiş en düşük oranlı oyuncularından biri olacağı kesin gibi.. izlemek bile zevk verecek bu adamı, knicks maçı kaçırırsam bu sene şerefsiz evladıyım..

  ahanda spl'de yaptığı bir smaç, bakın bakalım bi bunu herhangi bir insan evladı yapabilir mi o boyda..

  http://www.nba.com/…lves/gameday/robinson_dunk.html

  ...nesin ulan sen!?
 • allah new york'u rookie düşmanlarının gazabından koruduğu müddetçe bu sene stephon marbury'nin çoğu zaman arkasından gelerek kimi zaman da kendisiyle beraber oynayarak takıma büyük katkılar yapacağını düşündüğüm tatlılık abidesi.phoenix'le yapılan takasın doğru bir hamle olduğunu göstermiştir aynı zamanda.

  ayrıca steph'in takas söylentilerinde zerre kadar payı yoktur.isiah thomas'ı bir yana bıraktım scott layden denen özhan canaydın kılıklı adam bile bir oyuncunun 2 summer league maçındaki performansına göre stephon gibi bir adamın takasını düşünmez.
 • hemen belirtelim boyu sadece 1.74'tür bu fırlamanın..
 • ilk 32 maç sonunda asist ortalamasından daha yüksek miktarda rebo ortalaması tutturmuş olan zıplak fırlama..

  maç başına 19.8 dakikada 2.9 rebo, 1.8 ast ortalaması var.. şaka gibi adam..

  boyuna göre çok iyi bir üçlükçü olduğunu söylüyorlardı.. onu da abartarak doğruluyor kendisi.. %48.3'le atıyor ki az da kullanmıyor oynadığı süreye göre, maç başına ortalama 1 civarı isabeti var..

  pek şukela başladı kariyerine..
 • bütün vücudunu potaya sokmasını beklediğim ufak boyutlu çılgın basketbolcu..
 • gece gece içtiğim kahveyi burnumdan çıkartan 1.75 lik sempatik hayvanoğlu hayvan,küçük 50 cent
 • 201 santimlik boyumla manastira kapanmami du$unduren bir pigmedir
 • az daha bana basketbolu bırakma kararını aldıracak olan ve insan kılığında aramızda dolaşan yaratıktır kendisi. boyumdan utanıyorum desem yeridir. andre iguodala'nın*** attığı o deli smaçlar gayet normal, ama kardeşim bu adamın o boyla attığı bu akşam ki herhangi bir smaç bile 100 üzerinden 110 luk değil miydi?
 • kimilerine göre kayırılarak smaç şampiyonu olan basketbolcu. ama sorarım size dünyada kaç kişi var 1.75 boyla smaç basabilen? üstüne üstlük nate robinson o boyla düz smaçlar falan basmadı, 1.90'lık oyuncuların zorlanacağı türden smaçlar bastı. gerçekten inanılmazdı. spud webb'in performansından bile iyiydi bence. tek eksi yanı çok denemesiydi evet ama bence yine de haketti.

hesabın var mı? giriş yap