şükela:  tümü | bugün
 • chelsea'nin defans hattını john terry futbolu bıraktıktan sonra dolduracak futbolcu. belki de terry'yi erken emekli edebilir ırkçılık davasından sonra. o kadar yetenekli. ingiliz forumlarında kendisiyle ilgili oldukça güzel yorumlar göze çarpıyor.

  http://youtu.be/-j_pydkwww4
 • izleyebildiğim birkaç maçında gördüğüm kadarıyla ultra mega süratli bir adam bu. sezon içinde wolves'a attığı golde tadımlık bir örneğini görebilmek mümkün.
  bir de, uzaktan acayip şutlar da atabiliyor, hatta önceki hafta leicester deplasmanında şöyle bir gol atmıştı.
  şayet watford playoff'ta premier league'e çıkamazsa gelecek sene bu kez premier league'de bir takıma kiralanır.
 • middlesbrough'a kiralanmıştır.
 • veli kavlak'ın sakatlık durumu ve atiba'nın yaşı ve olası sakatlık ihtimaline karşı,o mevkide necip'in eline kalmamamız için chealsea'den kiralayabileceğimiz,rotasyon oyuncusu.20 yaşında olmasına rağmen 100 e yakın profesyonel maçta görev yapmış,atletik ve güçlü.kısmen transfer yasaklı olduğumuz bu sezonda,chealsea'den herhangi bir ücret ödemeden kiralanabilir,düşük garanti ücreti de yönetim için mali bir zorluk çıkarmaz.
 • watford'a transfer olmuştur..
 • premier lig takımı watford fc'de forma giyen aralık 1994 (23) sierre leone doğumlu ingiliz defansif ortasaha.

  ileride bir şeyler olabileceği umuduyla 12 yaşında (2005/6) fulham fc altyapısından chelsea altyapısına kaçırıldı. (2005 - 2017) 12 sene çeşitli yaş gruplarında kulübün bir parçası olmasına rağmen, a takımda sadece tek premier maçına ilk onbir oyuncusu olarak çıkabilmiştir.

  bu yıllar arasında watford fc, nottingham forest, middlesbrough ve reading fc gibi şampiyonşip takımlarına kiralandı. üstüne zamanının premier lig ekibi burnley fc ve serie a takımı napoli fc'ye kiralanıp, iki kulüpte de adamakıllı forma şansı bulamadı.

  chelsea'deki son sezonunda (2016/17) ilk defa a takım kadrosunda tutuldu. sene sonunda ise kendisinden artık bir nane olmayacağına karar verildi.

  geçen sezon (2017/18) 6.7m €'ya (zamanında kariyerinde ilk profesyonel maça <2012/2013> çıktığı) watford fc 'ye transfer oldu.

  tam kendi seviyesinde bir takımla kontrat yapmanın sevincini yaşıyordu ki sezon başı (2017/18) dizi infilak etti. gümmm! tam bir yıl sahalardan uzak kalmasından sonra istiklal marşı ve kariyer kapanışı bekliyordum ama bu sene (2018/19) sahalara geri döndü çiko.

  bu sezon (2018/19) defansif ortasaha ikilisi olarak harika bir uyum yakalayan abdoulaye doucoure ve etienne capoue'nin yedeği konumunda kadroda tutuluyor.

  watford fc teknik adamı javi gracia, ölüm kalım durumları dışında ilk onbirde değişiklik yapmayan bir isim olduğu için ligin ilk 5 haftası itibariyle tamı tamına 5 dakika süre alabildi. mevkisinde kimse sakatlık yaşamassa, sezon boyu 38 dakika forma alır dedi dümdüz mantığıyla sevgili aristo. sonra da yattığı yerden antik eteğini havalandırıp, dal taşak üzümünü yemeye devam etti.

  ---------------bonus-----------------

  takımının detaylı incelemesi için bakınız;
  (bkz: watford fc/@ceyar i kim vurdu)

  ---------------bonus-----------------